fbpx

Atü Duty Free

ATÜ Duty Free 2000’den bu yana “seyahat mağazacılığı” alanında Türkiye’nin lider firmasıolarak hizmet veriyor. Türkiye sınırları dışında ise 4 ülkede daha pazar lideri konumunda.

 

ATÜ, 1999’ların sonunda ileri bir vizyon ile modern havalimanları işletmeleri rüzgarını yakalayanTAV Havalimanları ve vergisiz satış mağazalar işletmeciliğinde deneyimli Unifree, G.Heinemannortaklığıyla kuruldu. ATÜ, kurulduğu günden bu yana, genlerinde havacılık ve mağazacılıkalanında lider kuruluşların gücünü taşıyor. ATÜ, inovatif yaklaşımıyla dünya Duty Free pazarınınönemli oyuncuları arasında yer almakta ve ilk günden itibaren, 7/24 çalışma temposuyla bu zorlumaratona aralıksız devam etmektedir.

 

ATÜ, 4 kıtada, 8 ülkede 128’den fazla mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla BodrumHavalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor. Yurtdışında ise Gürcistan’da Tiflis, Batum,Kutaisi; Makedonya’da Üsküp, Ohrid; Tunus’ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur,Tabarka; Letonya’da Riga; Umman’da Salalah; Suudi Arabistan’da Medine; Amerika BirleşikDevletleri’nde Houston George Bush Havalimanları’nda duty free mağazalarını işletiyor. ATÜDuty Free, yolculara, dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarlaerişim olanağı sağlıyor.

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: