fbpx

City Mall 

ŞEHRİN KALBİNDE BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ; CITY MALL…

 

Gazimağusa’nın kalbinde eşsiz bir yaşam alanı yaratan City Mall Alışveriş Merkezi, kısa sürede “adanın buluşma noktası” oldu. Kıbrıs’ın dev yatırımı olan City Mall Alışveriş Merkezi, Kıbrıs’taki alışveriş ve yaşam alanı konseptine yeni bir soluk getiriyor. City Mall Alışveriş Merkezi , Kıbrıs halkına ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere alışılmışın dışında bir deneyim yaşatacak alışveriş, eğlence merkezi olarak tasarlandı.Her bütçe ve zevke uygun markaları tek çatı altında sunulurken; sosyalleşmek, dinlenmek, eğlenmek veya ailesiyle birlikte iyi vakit geçirmek isteyen herkes aradığını City Mall Alışveriş Merkezinde bulabiliyor.

 

City Mall Alışveriş Merkezi , KKTC ‘de ilk defa gelen restoranlara ve markalara ev sahipliği yapmanın yanı sıra; eğlence ve modern kent yaşamındaki her türlü ihtiyaca cevap veren bir hizmet sunuyor. Ziyaretçilerini adeta başka bir semte gelmiş gibi hissettiren City Mall Alışveriş Merkezi gurme konseptleriyle de fark yaratıyor.

 

Türkiye’den ilk defa gelen Sultan Ahmet Köftecisi gibi restoranların yanı sıra Pizza Ferro ve ALL THE PERKS gibi yerli restoran ve kafeler yepyeni konseptleri City Mall Alışveriş Merkezi’nde ada halkı ile buluştu. Gazimağusa’nın tam kalbinde bulunan City Mall Alışveriş Merkezi ulaşım kolaylığıyla da öne çıkmanın yanı sıra ,tüm yıl boyunca düzenlediği sosyal ve kültürel etkinlikler ile de Kıbrıs halkının ve Kıbrısa gelen ziyaretçilerin hayatına renk katıyor. City Mall Alışveriş Merkezi, sinema tutkunlarına için Cinemall’de kanepe koltuk, çiftli koltuk seçenekleri olan 5 salonu ile alışılmışın dışında bir sinema deneyimi sunuyor. Toplamda 30.000 m2 kapalı alanı, 7000m2 açık alanı ile dört kattan oluşan City Mall Cyprus Alışveriş Merkezi, 60 Mağazası, 5 sinema salonu, 1600m2 eğlence ve oyun alanı, 3 parti odası 4500m2 büyüklüğünde konsept mağazası, 1500m2 süpermarketi, 1000m2 yapı marketi ve 1100 araç kapasiteli otoparkı ile 7’den 70’e her yaşa ve her zevke hitap ediyor.  City Mall Alışveriş Merkezi; Mardo, Twist, EK Aksesuar, Memduh Erdal, Republic Restoran, Reşat Kuyumculuk, MertOptik, Mudo, Index, LcWaikiki, Jakemen, PierCardin, US:POLO, Twigy, Derimod, İpekyol, Simit Dünyası, 5.10.15, Stefano, Sa dam Ayakkabı, Sport Soul, Passion, Section English Home, Avva, Adidas, Reebook, Serena, Collezione, Graco, FunLab, WaffleArt, ByDöner, Sampi, SultanAhmet, All the perks, Burger Cıty, Lucky Cat, SFC,Pizza ferro, Cinemall, Limasol Bankası, Teknolife, Bosch, ToyzShop, Jupiter, Unimar, YarPlus, Esse, Deniz Oğuz, Vodafone, Iceroll, Golden Palm Mağazalarıyla haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

 

City Mall Cyprus Alış Veriş Merkezi, Ercan Uluslararası Havalimanı’na 52 km uzaklıkta, başkent Lefkoşa’ya 60 km, Girne’ye 75 km, İskele’ye sadece 13 km uzaklıktadır. 

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: