fbpx

Cüneyt Asan

Hikayeniz Yoksa Hikaye Olursunuz

Cüneyt Asan

Günaydın, Kurucu

Günaydın Et ve Restoranlar Zinciri’nin hikâyesi İstanbul Bostancı’da küçük bir kasap dükkanında başlar. Kasapta çırak olarak çalışmaya başlayan Cüneyt Asan yedi ortakla birlikte dükkanı devraldıktan sonra, yıllar içinde bir lezzet imparatorluğu kurar.  

 

10 yaşında maddi zorluklarla çırak olduğu kasaptan “etin profesörü” olarak çıkan Cüneyt Asan bugün aynı zamanda dünyanın en hızlı kasabı unvanına sahip. Günaydın Et ve Restoranlar Zinciri’nin ülke genelinde 43 restoranının yanı sıra yurtdışında Dubai’de 3, Bakü’de ise 1 şubesi bulunuyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Riyad, Katar, Miami ve Londra’da şube açmayı planlayan Asan, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini dünyaya en iyi şekilde tanıtmayı hedefliyor. 

 

Asan’ın yetiştirdiği onlarca şef dünyanın dört bir yanında bu mesleği en iyi şekilde yapıyor, bu şefler arasında Nusret, Özgür Şef gibi ustalar dünya çapında büyük bir üne kavuşuyor. Et’in Kitabı’nı da yazmış olan, her insanın ve her yemeğin bir hikâyesi olduğunu düşünen Asan’ın hikâyesini kendisinden dinleyecek, ilham alacağız.

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: