fbpx

Eko Ccs

Çağrı Merkezi Sektöründe benzer segmentte hizmet veren Eko CC ve VodasoftCCS firmaları, büyüklükleri oranında hisse paylaşımı yapılmak suretiyle Eko ÇağrıMerkezi Hizmetleri Tic. San. A.Ş.kurumsal unvanı altında 31.12.2016 tarihinde birleşerek tüm faaliyet, yükümlülük, varlık ve sorumluluklarıyla daha güçlü bir yapı oluşturmuşlardır. Bu birleşme Vodasoft ve Eko CC kültürlerinin entegrasyonu ile“EkoCCS” markasının oluşturulmasıyla gerçekleştirilmiştir ve bu yapıda şu anda 165’den fazla markaya hizmet verilmektedir.

 

EkoCCS, birleşmenin organik bileşenlerinin tamamını tam bir uyum içerinde çalışır hale getirmiş durumdadır. Bu birleşmeyle hizmet verilen iş ortaklarına katma değerli çözümler geliştirilmeye daha fazla odaklanılmış durumdadır. Y ve Z Kuşağının beklentilerini, iş ortaklarının taleplerini en iyi şekilde cevaplandırabilecek şekilde yapılandırılan yeni lokasyon kısa vadede bir çağrı merkezi kampüsüne dönüştürülecek ,bilginin üretildiği, paylaşıldığı ve uygulandığı bir ArGe ve gelişim merkezi yapısı kazanacaktır.

 

EkoCCS İstanbul Çekmeköy’deki yeni yerleşkesinde Fitness Salonu, Kütüphanesi, Oyun ve Dinlenme Alanları, Teras Kafesi ve Kuaför Salonu bulunduran 8500 m2’ lik alanı ileİstanbul’un en büyük Çağrı Merkezi lokasyonlarından birisini hayata geçirerek gerek kurumsal müşterilerine gerekse çalışanlarına daha geniş ve rahat bir çalışma alanı ve daha fazla sosyal imkan sunmaktadır.

 

Websitesi: http://www.ekoccs.com/tr/ 

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: