Acron Bilişim

ACRON günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık şirketidir. ACRON, kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren, lider kalite standartlarının yakın takipçisi olan; SAP Gold Partner’larının birleşmesiyle meydana gelmiştir.

ACRON, bu vizyonunu daha da güçlendirmek üzere, kurumsal teknoloji segmentinin lider markalarından, Afrika’nın önde gelen BT servis sağlayıcısı şirketi EOH ile Eylül 2016’da hisse ortaklığına gitmiştir. ACRON, 200’den fazla müşteri için yetkin servisi olan bir iş ortağıdır. Türkiye’nin ve bölgenin en cazip bilişim danışmanlık şirketlerinden biri olarak konumlandırılan ACRON müşterilerine yeni yatırımlar yapabilmeleri için cesaret ve güven veren, inovatif yaklaşımı benimsemektedir. Şu an birçok sektörü kapsayan özel paket yazılımlarının yaratıcısı olan ACRON, sektörel ihtiyaçları kavrayıp, sektörlere özel çözümler sunan akıllı paket yazılımlarını geliştirmeye hızla devam edecektir.

ACRON, bünyesindeki 250 kişiyi aşkın deneyimli ekibinde yer alan, 200’ün üzerinde danışmanı, genişletilmiş zengin hizmet içeriği ve özel paket çözümleriyle, bilişim teknolojilerinin ilk akla gelen markalarından biri haline gelmiştir. Perakende sektöründe ses getiren başarı hikayeleri ve endüstrinin geneline liderlik eden “ilk olma” vizyonu, ACRON Bilişim’in rekabette de farklı konumlanmasını sağlamaktadır.