Atasun Optik

Dünyada 44 ülkede, 6.000’den fazla mağazası ve 25.000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteren, bulunduğu pazarların optik perakendesinde lider konumunda olan GrandVision şirketinin %100 iştiraki Atasun Optik olarak 2007 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz.

Yaptığımız bu uluslararası ortaklığın verdiği güçle, hızlı bir büyüme sürecine girerek 2017 itibari ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Denizli, Sakarya, Aydın, Konya, Manisa, Düzce, Hatay, Balıkesir, Afyonkarahisar, Bolu, Van, Muğla, Kırıkkale, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Zonguldak, Isparta, Samsun, Edirne, Çorum, Erzurum, Sivas, Malatya, Nevşehir, Kahramanmaraş, Kırıkkale ve Kütahya’da toplam 40 ilde 180 noktaya ulaştık.

Bir optik perakende firması olarak en iyi görüş kalitesini herkese ulaştırmak en büyük hedefimiz.

Yasal Uyarı: 15 Mayıs 2014 tarihli ve 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği çerçevesinde geri ödeme kapsamında olan tıbbi cihazların, dolayısıyla numaralı camların ve gözlüklerin reklamı yasaklanmıştır. Bu metin, perakende sektörü çalışanlarının Atasun Optik’in faaliyet alanlarını anlamalarını sağlamak için hazırlanmıştır. İçerik ve görseller kesinlikle nihai gözlük kullanıcısına yönelik hazırlanmamıştır ve bir ürün reklamı amacı taşımamaktadır.