Vocovo / Bircom

İngiterede yerleşik Stongbyte firmasının çözümü olan Vocovo, 22 yıllık deneyimi ile perakende satış mağazaları, geniş depo ve ambar sahaları gibi büyük bir alanda hareket halinde olması gereken ekipler için inovatif iletişim çözümleri sunmaktadır. Çalışanların kendi arasında haberleşebileceği kablosuz kulaklıklar, müşterinin arama başlatabileceği çağrı noktaları, ekip içinde standart mesajların tek tuşla gönderilebileceği tuş takımları gibi bileşenlerden oluşan Vocovo, geniş alana yayılmış ekiplerin düzen ve uyum içinde hareket etmesine olanak tanır.

İstenildiğinde telefon altyapısına da bağlanabilen VocovoWaitrose, Marks andSpencer, Homebase ve Tesco gibi büyük perakende zincirleri tarafından tercih edilmiştir.

44 yıllık tecrübesiyle her büyüklükten ve her sektörden firmaya yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunan Bircom, tümü kendi alanında Teknoloji lideri olan firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Pek çok küresel markanın ülke çapındaki dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Bircom’un Türkiye’de distribütörlüğünü yaptığı firmalar arasında teknolojik üstünlüklere sahip profesonel kulaklıklarıyla Sennheiser, çağrı merkezlerinin tüm VoIP ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş kapsamlı portföyü ile AudioCodes, Xpeech ve Yealink, çağrı merkezi ofisleri ve iş ortakları arasında sesli ve görüntülü iletişim için Yealink video konferans çözümleri, IP santral ve telefonlar, ağ çözümleri ile Grandstream, artan data trafiğini 4G teknolojisi ile yedeklemeyi sağlayan Teltonika, GSM trafiğini güvenle taşıyan ağ geçitleriyle 2N Telecommunications gibi markalar bulunmaktadır.