ePrint

ePrint olarak ArtıveArtı ailesinin bir parçasıyız. Bu aile ile birlikte tüm Türkiye üzerinde 283 servis noktamızla http://www.eprint.com.tr/hizmet-noktalari.aspx müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Ana satış kalemlerimiz arasında HP ürünleri bulunmaktadır. HP’nin tüm ürünlerinin anahtar teslimi projelerde Satış, Bakım ve Servisini yapmaktayız.

Amacımız birlikte oluşturduğumuz/oluşturacağımız projelerin zamanında ve doğru şekilde yürütülmesini sağlamaktır.
An itibari ile Türkiye üzerinde 80.000 adet PC ve dizüstü bilgisayara servis vermekte ve 190 adet kontratlı müşterimizle toplamda 9500 adet baskı ekipmanı ile aylık olarak 35.000.000 sayfalık baskı projesini yönetmekteyiz.

HP ile yaptığımız stratejik ortaklık ile Türkiye’deki önemli POS projelerine talibiz.
Amacımız dünya çapındaki HP kalitesini Türk firmaları ile buluştururken HP RPOS ile birlikte GIB tarafından verilen en son talimatnameleri en kısa sürede müşterilerimize ulaştırmaktır.

Tüm kanallarda, marka deneyimiyle ilgili ilk ve öncelikli unsur müşteri sadakatidir. Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak, tüketicileri sadık müşterilere dönüştürme sürecinde kilit rol oynar.

ePrint ve HP olarak, geleneksel satış noktasından mobile kadar mağaza içi çözümleri kapsayan en geniş portföyle, perakendecilere ve hizmet sektörüne ihtiyaç duydukları araçları sunuyoruz.

İster bir kafedeki barista olsun, ister bir giyim mağazasındaki satış temsilcisi, ePrint ve HP, deneyimi kişiselleştirmeniz ve müşteri sadakatini artırmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

www.eprint.com.tr /+90 850 888 E3P7R7N6