Related Digital Group

Related Digital Group, Türkiye’nin en büyük entegre dijital pazarlama teknolojileri ve servisleri sağlayıcısıdır. euromessage, madebycat, visilabs ve semanticum markalarına ait ürün ve hizmetleri tek çatı altında toplayan Related Digital, Londra, Hamburg ve Dubai ofisleri ile global müşterilerine hizmet vermektedir.

Related Digital Group’un amiral gemisi euromessage 2002 yılında, e-mail pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. Sonrasında çok-kanallı pazarlama yönetiminde Türkiye’nin öncü şirketi olmuştur. Şirket esnek ve ölçeklenebilir temelleri üstüne ilerlemiş, hizmet ve çözümlerini dijital pazarlama ve e-ticaretin güncel gereksinimleri doğrultusunda geliştirmiş ve genişletmiştir.

2007 yılında faaliyete başlayan madebycat, Türkiye’de yaratıcılığı dijital teknolojiler ile buluşturan ilk ajanslardan biri olmuştur. Kurulduğu günden bu yana sunduğu yenilikçi yaklaşımlar, güncel stratejiler, modern tasarımlar ve yeni teknolojiler ile hizmet verdiği markaların hedef kitleleriyle buluşmalarını, rekabette en ön sıralarda yer almalarını sağlamıştır.

2014 yılında Related Digital bünyesine katılan Visilabs, dijital analytics, segmentasyon, kişiselleştirme, davranışsal hedefleme ve öneri teknolojileri alanlarında uzmanlaşmış bir girişimdir. Bu satın almanın ardından, Related Digital; e-mail, online, offline, mobil, web ve sosyal medya kanallarını, pazarlama otomasyonu ve güçlü müşteri anlayışıyla entegre hale getirerek tüm pazarlama kanallarına hakim olan bir kuruluş haline gelmiştir.

2016 yılında Related Digital bünyesine katılan semanticum, Türkiye’nin önde gelen markalarına sosyal medya monitoring, analytics ve management konusunda gerekli araçları sağlayan bir teknoloji firması.