RND

RND, alanında uzman ekibi ile müşterileri için yazılım, tasarım ve donanım servisleri sunmasının ötesinde markalar için entegre e-ticaret çözümleri sunar.İnternet ve online alışveriş kavramlarının gittikçe önem kazandığı günümüzde online mağaza kavramını tüm şirketler için vazgeçilmez bir araç haline getirmeyi hedef olarak görmektedir. Müşterilerine, yazılım partneri olarak e-ticaret platformu sağlamanın ötesinde; düşünen, yeni fikirler üreten ve iş geliştirme odaklı hizmet sunmak için projeler üreten bir kadro ile şirketlerin e-ticaret departmanı gibi konumlanarak hizmet vermektedir.

Markalar için internet üzerinde pazarlama ve e-ticaret operasyon faaliyetlerini yürütmektedir. Web sitesi uygulama ve yönetimi, interaktif uygulama geliştirme, yazılım projeleri ve iş süreç analiz araçları üretmektedir. Yazılım ve iş geliştirme birimlerine ek olarak lojistik ve operasyon hizmetlerinin de dahil olduğu 360 derece e-ticaret çözümü ile global ve yerli bir çok büyük perakende markasının online mağaza ve platform ihtiyaçlarının tümünü karşılamaktadır.

RND kadrosunda, Yazılım Mühendisleri, Sanat Yönetmenleri, Web Tasarımcısı ve Grafikerler, İçerik Editörleri, Satış ve Pazarlama Uzmanları, Proje Yöneticileri, Müşteri Hizmetleri Uzmanları, Lojistik ve Operasyon Yöneticileri, Web Sitesi Yöneticileri ve IT Destek Uzmanlarından oluşan, sürekli büyüyen, değişen ve kendini geliştiren kalabalık bir ekip ile hizmet vermektedir.


Adidas, Reebok, Benetton, Ipekyol … gibi Türkiye’nin önde gelen birçok markası, RND e-Ticaret ekibinin tecrübesi ile satışlarını her geçen gün daha fazla arttırmaktadır.