Zeydemir

Zeydemir, son 3 yıldır Türkiye’deki perakende sektöründe, yenilikçi anlayışıyla kalıcı bir iz bırakıyor. Daha ferah, daha çevreci, daha özgün tasarıma sahip alışveriş merkezi projeleri geliştirerek, kentlere değer katıyor. Her kentin nefes almaya ihtiyacı olduğunu dikkate alan Zeydemir’in geliştirdiği projelerde ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.

2015 Yılında kurulan Zeydemir’in genel müdürlük görevini Beytullah Aksoy yürütmektedir. Kağıthane Premier Plaza’daki şirket merkezinden, Balıkesir, Şanlıurfa ve Ordu’daki iştirakler yönetilmektedir. Zeydemir yürütmekte olduğu alışveriş merkezi projelerinde, sektörün tanınmış tedarikçileriyle çalışmaktadır.

Üç yıl içinde üç alışveriş merkezi projesini başarıyla tamamlayan Zeydemir, 550 Milyon TL yatırım yaparak, sektörün büyümesine ciddi anlamda katkı sağlamıştır. Toplamda 315 bin m2 kapalı inşaat alanı, 560 bin m2 peyzaj alanını geliştirmiş bulunmaktadır.

Dinamik bir ekiple, yüksek potansiyele sahip Anadolu kentlerini yoğun biçimde ziyaret ederek fizibiliteler hazırlamakta, alışveriş merkezi yatırım potansiyelini değerlendirmektedir. Anadolu kentlerinde karlı yatırımlar yapmayı sürdürmeyi planlayan Zeydemir, 2017 yılında dört, 2018 yılında ise beş yeni alışveriş merkezi yatırımı ile tüketicileri perakendecilerle çevreci mimariye sahip projelerde buluşturacaktır.