fbpx

İntema Yaşam

Perakende Sektörüne Yön Veren Yepyeni Bir Konsept

“Mutfağını tasarla, kirala-pişir, akademide öğren, buluş-paylaş”   

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu bünyesinde yer alan İntema Yaşam; İntema’nın mutfağı günlük yaşamın merkezine alan, mutfakta geçirilen her ânı anlamlandıran, kişiyle ve yaşam tarzıyla uyumlu tasarım anlayışının bir yansıması. Türkiye’de bir ilk olan ve mutfağın her halini yenilikçi bir anlayışla misafirlerine sunan İntema Yaşam’da, yemek ve mutfak kültürüne dair keşfedilecek pek çok alternatif bulunuyor.

 

Kanyon Alışveriş Merkezi’ndeki İntema Yaşam’da dilediğiniz mutfağı satın almak, kirala & pişir mutfaklarda sevdiklerinizle birlikte yemek pişirmek, yemek atölyelerine katılarak dünya mutfaklarının lezzet sıralarını öğrenmek, sezonun doğal gıda ürünlerini bulmak, yeni trendlere uygun detaylarla sofranızı renklendirmek, kafe ve restoranlarda yeni lezzetler denemek mümkün. Yeni tatların besleyici deneyimlere dönüştüğü İntema Yaşam’da ziyaretçilere, yaratıcılığı pekiştirecek pek çok alternatif sunuluyor.

 

İntema, mutfağı sadece yemek pişirilen ve yenen bir mekân olmanın çok ötesine taşıyor. İntema’nın yanı sıra dünyaca ünlü mutfak markalarından Bulthaup ve Berloni’nin de yer aldığı İntema Yaşam’da ziyaretçiler istedikleri mutfağı seçebiliyor, hayal ettiği gibi uzmanlar ile birlikte tasarlayabiliyor ve satın almadan önce kiralayarak deneyebiliyorlar. İntema, mutfakta geçirilen her hâli göz önünde bulundurarak farklı ihtiyaç ve beğenilere uygun fonksiyonel çözümler sunuyor. Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği yenilikçi ve bütünsel konseptle, perakende sektörünün standartlarının üzerine çıkarak, perakende sektörüne farklı bir yemek ve mutfak deneyim noktası kazandırıyor.

 

Websitesi: https://www.sonaesierra.com 

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: