fbpx

Media Markt

50 yıllık birikimiyle, 15 ülkede, 1149 mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile yıllık ortalama 2.1milyar ziyaretçisine hizmet veren Media-Saturn Holding’e bağlı MediaMarkt, dünyamarkalarını Alman uzmanlığı ve düşük fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

 

Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla müşterilerini ağırlayan Avrupa’nın 1numaralı elektronik market zinciri MediaMarkt, Türkiye’de ilk mağazasını 2007 Eylül ayındaİstanbul Ümraniye’de açtı. 2013 yılında da online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayatageçirdi.

 

Uluslararası çoklu kanal stratejisi ile mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunan MediaMarkt’ın, 20 adedi İstanbul’da olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Bodrum, Çorlu, Çorum, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da toplam 68 mağazası bulunuyor. MediaMarkt mağazaları, televizyon ve görüntü sistemlerinden ev sinema sistemlerine, fotoğraf makinelerinden bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar birçok ürün çeşidini tek çatı altında sunuyor.

 

Websitesi: www.mediamarkt.com.tr 

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: