Handan Abdurrahmanoğlu

“İşimizin Kalbinde Müşterimiz Var”

Tüm çalışanları ile büyük bir aile olan ve sektörün öncülerinden Arçelik, müşterilerinin beklentilerini karşılamayı işin merkezine koyuyor.

Değişimin her zaman önce içeriden başladığını bilen Arçelik, “Omni” projesini çalışanlarına özel de kurguluyor, bu sayede onların online dünyaya bakış açısını şekillendirmeyi ve müşterilerinin her zaman işlerinin kalbinde yer aldığını hatırlatmayı hedefliyor.

Arçelik Pazarlama A.Ş. Omnichannel Gelişim ve İletişim Yöneticisi Handan Abdurrahmanoğlu, “Omni” projesini hayata geçiren isimlerden.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2002 yılında mezun olan Abdurrahmanoğlu, Koç Üniversitesi’nin “Executive MBA” programını 2014’te tamamladı.

İş yaşamına 2003’te Arçelik ihracat bölümünde başlayan Abdurrahmanoğlu, 2012’de Orta Avrupa’dan, 2015’te ise Doğu Avrupa’dan sorumlu bölge müdürü olarak atandı. Abdurrahmanoğlu, omnichannel görevinin yanında Grundig’in Türkiye’deki organizasyonunun da başında.

Arçelik’in nasıl bir dönüşüm sürecinden geçtiğini, nasıl her daim bir adım önde olmayı başardığını, Arçelik Pazarlama A.Ş, Grundig Türkiye Yöneticisi ve Omnichannel Gelişim ve İletişim Yöneticisi Handan Abdurrahmanoğlu’ndan dinleyeceğiz.