fbpx

Yrd. Doç. Dr. Tamer Atabarut

BÜYEM (Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi) Müdürü

1988 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Atabarut, Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini Boğaziçi Üniversitesi’nden çevre teknolojileri alanında almıştır. Doktora çalışmaları esnasında, Almanya’da Hamburg-Harburg Teknik Üniversitesi ve daha sonra Aachen Teknik Üniversitesi’nde ortaklaşa yürütülen araştırma projelerinde yer almıştır. 100’e yakın ulusal ve uluslararası projede ve bunların teknik ve yönetimsel raporlarının hazırlanmasında yer almış; bu konularda tebliğler sunmuş ve 17 kitabın da editörlüğünü yapmıştır. Ayrıca, 100’den fazla ulusal ve uluslararası akademik toplantının koordinasyonunda yer almıştır.

Halen Boğaziçi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olan Dr. Atabarut, Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) Müdürü, BM-SDSN Türkiye Akademisi Direktörü ve Sürdürülebilir Kalkınma ve Temiz Üretim Merkezi Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Avrupa Üniversiteler Sürekli Eğitim Birliği (EUCEN) ve Türkiye Sürekli Eğitim Merkezleri (TÜSEM) Konseyi Yönetim Kurulu Üyesidir.

Sektör kurumları ve sivil toplum kuruluşlarında da faal olarak görev alan Atabarut, Avrupa Komisyonu Mesleki ve Teknik Eğitim Uzmanlar Kurulu Üyesi, AB CEDEFOP Komisyon Üyesi, TÜSİAD Sanayi Komisyonu Çalışma Grubu üyesi; Avrupa Çevre Ödülleri, TİSK KSS Ödülleri, Sürdürülebilir İş Ödülleri ve Perakende Güneşi Ödülleri Jüri üyesi, Yeşil İş ve Sürdürülebilir Markalar konferanslarının danışma kurulu üyesidir.

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin:

© 2019 SOYSAL 

DESIGNED BY CREATIVE RED EXPERIENTIAL ADVERTISING AGENCY