fbpx

TAMPF

Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) temsil eden 6 sektörel derneğin çatı kuruluşudur. Dernekler kendi faaliyetlerinin yanı sıra ortak konularda güç birliği oluşturmak amacıyla Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) çatısı altında buluşmuştur.


Organize perakende sektörü her yıl Türkiye ekonomisinin yıllık yaklaşık 2,5 katı oranındaki büyümesini sağlam dinamiklerle sürdürmektedir. Perakende sektörünün sahip olduğu 663 milyar TL’lik ciro hacminin 240 milyar TL’lik kısmı Organize Perakende sektörüne aittir. Federasyonu oluşturan dernek ve üyelerinin bilgi birikimi ve tecrübelerinin bir araya gelmesi ile, sektöre ve ülke ekonomisine ivme kazandırmasını amaçlamaktadır. 


Kamu nezdinde organize perakendeyi ilgilendiren tüm konularda güçlü temsilin yanı sıra TAMPF, Türkiye organize perakende sektörünün sürdürülebilir gelişimin altyapısını oluşturarak, sektörümüzün ülke ekonomisindeki konumunu daha da ileriye taşımayı ve uluslararası platformdaki yerini güçlendirmeyi hedeflemektedir. Türkiye’den çıkacak dünya markalarının Federasyonu çatısı altından çıkması 2023 yılı hedefleri içerisinde önemli bir yer tutmaktadır.

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: