fbpx

Troy

Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, Bankalararası Kart Merkezi A.Ş (BKM) tarafından hayata geçirilen ve işletilen, nakitsiz ödeme yapılmasını sağlayan yerli bir kartlı ödeme sistemidir. Kartınız ile alışveriş yapmak ya da ATM’den para çekmek istediğinizde kartınızın sağ alt köşesinde yer alan marka, işlem yapmanızı sağlar ve bu markanın arkasında büyük bir teknolojik alt yapı vardır. 

 

Teknoloji ve güvenlikte dünya standartlarını yakalamış Türkiye’ye özel bu platform adını “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi”nden aldı ve Türkiye: TR, Ödeme: O, Yöntemi: Y , harflerinden oluşan kısaltmayla “TROY” oldu.Bu altyapı sayesinde üyemiz olan kuruluşlar kendi müşterileri olan kart kullanıcılarına ve işyerlerine kartlı ödeme hizmetlerini sunabilmektedir. 

 

TROY logolu kartlar, istisnasız Türkiye’nin her yerinde ve global bir ödeme kuruluşu olan Discover Finansal Servisler ile yapılan işbirliği sayesinde tüm dünyadaki online ve fiziksel ödemelerde geçerlidir. “Değer bazlı büyümeyi” stratejisinin ana noktası olarak konumlayan TROY’un hedefi; Türkiye’nin her köşesinde, herkesin hayatında yer edinmek, içinde bulunduğu ekosistemle birlikte büyümek ve daima yenilikçi olmaktır. Bu hedefin bir parçası olarak, TROY İnovasyon Merkezi’nde Türkiye ödemeler pazarının ihtiyaçlarına özel ürünler geliştirilmektedir.

 

Websitesi: troyodeme.com 

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: