fbpx

Yrd. Doç. Dr. Tamer Atabarut

BÜYEM (Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi) Müdürü

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1988 yılında mezun olan Atabarut, Boğaziçi Üniversitesi’nde çevre teknolojileri alanında yüksek lisans ve doktora yaptı. Doktora çalışmaları esnasında, Almanya’da Hamburg-Harburg Teknik Üniversitesi ve daha sonra Aachen Teknik Üniversitesi’nde ortaklaşa yürütülen araştırma projelerinde yer aldı. 

 

60’a yakın ulusal ve uluslararası projede ve bunların teknik ve yönetimsel raporlarının hazırlanmasında yer alarak bu konularda tebliğler sundu. Ayrıca, 70’den fazla ulusal ve uluslararası akademik toplantının koordinasyonunda yer aldı ve 15 kitabın editörlüğünü yaptı.Halen Boğaziçi Üniversitesi’nde öğretim üyesi olan Atabarut, Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) Müdürü ve Sürdürülebilir Kalkınma ve Temiz Üretim Merkezi Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor. 

 

Atabarut, Avrupa Üniversiteler Sürekli Eğitim Birliği (EUCEN) ve Türkiye Sürekli Eğitim Merkezleri (TÜSEM) Konseyi yönetim kurulu üyesidir.Sektör kurumları ve sivil toplum kuruluşlarında da faal olarak görev alan Atabarut, AB Mesleki ve Teknik Eğitim Uzmanlar Kurulu üyesi, AB CEDEFOP Komisyonu üyesi, TÜSİAD Sanayi Komisyonu Çalışma Grubu üyesidir.

Perakende Günleri Bir Soysal Organizasyonudur.

SOYSAL

Adres: Noramin İş Merkezi, Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. No:237 Kat:1 No:114 Sarıyer 34398 İstanbul 

Telefon: 0(212) 212 99 70 

Fax: 0(212) 212 38 36 

E-posta: info@soysal.com.tr 

PG’yi Takip Edin: