Perakendenin
En Büyük Fuarı 

Perakende Günleri Fuarı, sektöre teknoloji başta olmak üzere, en yeni çözümleri sunan firmalardan oluşan geniş bir yelpazeden oluşuyor. 2 gün boyunca stantları ziyaret edenler, hiçbir fuarda görülmeyecek sayıda üst düzey yöneticiler, karar vericiler. Bu özelliği sayesinde her yıl fuarda binlerce iş birliği gerçekleşiyor.

FUAR KATILIMCILARI
01
Atış Grup

2000 yılında faaliyetlerine başlayan Atış Markası, inşaat sektöründe bölgesine ve yatırımcısına değer katan onlarca projeyi hayata geçirdi. Bursa özelinde gerçekleştirdiği projelerde şehri yalnızca tarihi ve doğal güzellikleriyle değil, kültür-sanat etkinlikleri, modern tasarım anlayışı gibi konularda da cazibe merkezi haline getirdi. Markamızın amacı daima modern bir kent kültürü inşa etmek oldu.Yıllarca yaptığı yatırımlarla büyüyen Atış; inşaat sektörünün yanında perakende, mağazacılık, gayrimenkul yönetimi, tesis yönetimi, dayanıklı tüketim malları, sağlık tesisleri, eğitim, turizm, eğlence, gıda, medya ve teknoloji alanlarında faaliyetlerini Atış Şirketler Grubu olarak sürdürmektedir.

Akinon
Akinon, son derece hızlı bir uygulama süresiyle güçlü modüler mimari, entegrasyon ve API düzenleme yeteneklerine sahip cloud native, composable bir dijital ticaret platformudur. Akinon, müşterilerine sadece en iyi çözümleri kolayca entegre etme imkanı sunmakla kalmaz, aynı zamanda alışılmışın dışında zengin ve güçlü, türünün en iyi B2C ve B2B Unified Ticaret, kurumsal Marketplace işlemleri ve Sipariş Yönetimi Sistemlerini (OMS) sunar. Böylece işletmelere müşteri memnuniyetini, bağlılığını ve gelirlerini artırmaları için istedikleri müşteri deneyimini sağlama konusunda yardımcı olur.
AHL Pay

AHL Pay, bireysel ve kurumsal müşterilere cüzdan, para transferi, fatura ödeme, ön ödemeli kart, yenilikçi POS çözümleri gibi geniş bir yelpazede finansal hizmetler sunmaktadır. Dijital çağın gerekliliklerine uygun, güvenli ve kolay erişilebilir çözümlerle finans sektörüne öncülük etmektedir.

ATP
ATP, şirketlerin kritik süreçlerine kurumsal yazılım ve altyapı çözümleri sağlayan öncü bir teknoloji şirketidir. Halka açık olan ATP’nin Tradesoft, Zenia ve ATP Digital markaları farklı sektörlere hizmet veriyor. ATP Digital markasıyla, uçtan uca teknoloji, danışmanlık, hizmet ve çözümleriyle kurumlara rehberlik ediyor. Ürünleri ve yazılım hizmetleri ile orta ve büyük ölçekte şirketlerin dijital dönüşüm projelerini hayata geçiriyor.
Ajans Press Teknoloji
Medya takibinde 70 yıllık tecrübeyle sektörün lider kuruluşu Ajans Press Technology, geleneksel medyanın yanı sıra sosyal medya takibi ile iş dünyasına nitelikli çözümler üretiyor ve kurumlara dijital dünyada stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.
Alibaba
Dünyanın lider B2B platformu Alibaba.com, dünyanın her yerinde herkesle güvenli iş yapmayı kolaylaştırırken, platform üzerindeki araçları ve hizmetleriyle herkesi dünyaki tüm satıcılara ulaştırmayı hedefliyor.1999’den bu yana dünya çapında milyonlarca alıcı ve tedarikçiye hizmet sunan Alibaba.com, KOBİ’lerin dijitalleşmesinde ve uluslararası ticarette büyümelerinde büyük katkı sunuyor.
Arzum Okka
55 yıllık geçmişiyle Arzum, 6 kategoride 650 ürünüyle 60’tan fazla ülkede milyonlara ulaşıyor. Tasarımı ve inovasyonu odağına alan, Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymayı misyon edinen Arzum, global bir marka olmayı hedefliyor.
Atış Invest & Re-Pie Portföy
Gayrimenkul kadar kazançlı, menkul kıymet kadar güvenilir bir yatırım modeli olan gayrimenkul fonları ATIŞ INVEST ve Re-Pie Portföy iş birliği ile yatırımcılara ulaşıyor. Bireysel yatırımın çok mümkün olmadığı büyük çaplı alışveriş merkezleri ve ticaret alanlarından düşük bedeller karşılığında pay alınmasına olanak sağlayan Gayrimenkul Yatırım Fonları, güvenli ve istikrarlı gelir elde edebilme şansı sunuyor.
BayDöner
Türkiye’de ve dünyada dönerin markası olmak ve nesilden nesile aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2007 yılında kurulan ve 2023 yılında halka arz olan Baydöner; 16 yılda 117 mağazaya ulaşarak kısa sürede Türkiye'nin en hızlı büyüyen ulusal restoran zincirlerinden biri haline gelmiştir.
Beverly Hills Polo Club
California’nın sıcak iklimini, spor-lüks yaşam stiline yansıtan, kralların sporu polo oyununu logo ve kimlik olarak benimseyen marka 1982’de kuruldu. Beverly Hills Polo Club bugün, 70’ten fazla ülkede bulunan 650 mağazasında üyeleri ile buluşuyor.
Beylerbeyi Profiterol

1995 yılında sektöre adım atan ,keşfettiği lezzet sırlarını kuşaktan kuşağa aktaran Beylerbeyi Profiterol ailesi ilk gün ki gibi günlük ve taze ürün üreterek müşterine hizmet vermeye devam etmektedir.

BulutTahsilat
BulutTahsilat ile benzersiz Açık Bankacılık deneyimi...BulutTahsilat Açık Bankacılık Platformu sayesinde şirketinizin bankalardaki hesaplarını tek ekranda yönetebilir, tüm tahsilat ve ödeme ihtiyaçlarınızı tek yazılımla karşılayabilirsiniz.
CARIBOU COFFEE TÜRKİYE
Dünya'nın en büyük kahve zincirlerinden Caribou Coffee'de her şeyin en iyisini, en doğalını sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli kahve çekirdeğini bulmak için dünyanın dört bir yanını dolaşıyor, gerçek çikolata ve günlük süt kullanıyoruz. Çünkü Caribou Coffee'de benzersiz bir deneyim yaşamanı istiyoruz.
CHIPPIN
Türkiye’nin en geniş veri tabanlarından birini yöneten ve 22 senelik CRM deneyimine sahip olan Tanı / Chippin, web, mağaza ve mobil platformlara entegre pazarlama çözümleri sunan bir teknoloji şirketidir. Koç Topluluğuna bağlı faaliyet gösteren Tanı, Sadakat Programlarını tek bir platformda birleştiren mobil ödeme uygulaması Chippin başta olmak üzere, Veri Yönetimi ve Analizi, Sadakat Programları ve 360° Kampanya Yönetimi, İş Zekası çözümleri ve Analitik Hizmetler ile dikkat çekmektedir. Bu alanlarda 30 yerel 10 uluslararası ödülün de sahibidir.
California Walnut Commission

California Walnut Commission, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ceviz tüketimi artırmak ve sağlık avantajlarını duyurmak için çeşitli aktivitelerde yeralmaktadır. Her yıl gerçekleştirdiği etkinliklerle, cevizin çok yönlülüğünün yanı sıra beslenme düzeninde bitki bazlı omega-3 ALA (2,5 g/oz) için mükemmel bir kaynak sağlayan tek ağaç yemişi olarak omega-3 alımını artırmaya yardımcı olabileceğine dikkat çekmektedir.

Cengiz İnler
Klasik erkek giyime yeni bir soluk getiren Cengiz İnler kaliteli kumaşlar özenle işlenmiş detaylar ve benzersiz tasarımlarıyla İtalyan kesim şıklığını sunmaktadır.
Channel Engine
ChannelEngine, hızla büyüyen bir SaaS çözümü ve gelişen iş ortağı ekosistemi ile perakendecileri ve markaları küresel pazaryerlerine ve e-ticaret platformlarına bağlayarak küresel e-ticareti birleştiriyor.
Cold Stone Creamery
Dünyanın en büyük dondurma mağazaları zinciri olan Cold Stone Creamery, Kişiye Özel dondurma sunumu ile müşterilerinin kendi dondurma karışımını oluşturarak veya Signature Creations™ adını verdiğimiz özel karışımlarımızdan seçim yaparak eşsiz lezzetlerimizi herkesin beğenisine sunmaktadır.
D-Dat Consultancy
"D-Dat Consultancy’de iş ortaklarımızın web sitelerindeki trafiği, satışları artırmak ve veri kaynaklarını optimize etmeleri için destek veriyoruz. Bunları 4 ana hizmet altında gerçekleştiriyoruz; SEO (Arama motoru optimizasyonu), Performans Pazarlaması, CRO ve Veri Yönetimi. Her işletmeye özel çözümlerle rekabetçi dijital ekosistemde bir üst seviyeye çıkmalarına yardımcı oluyoruz.
Damat Tween
1986’da Damat markasıyla erkek hazır giyim sektörüne adım attığı günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiştir. Bugün dünyada 82 ülkede 200’den fazla noktada modaseverler ile buluşuyor.
EVINN DESIGN CENTER
Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için mağaza mağaza gezmeye son veren yeni bir mağazacılık deneyimini EVINN DESIGN CENTER ile yaşayacaksınız. İster ofisinize ister evinize yaşadığınız tüm alanlara ve zevkinize uygun birçok markanın ürünlerini bir arada bulabileceksiniz. Perdeden mobilyaya, duvar kağıdından küçük ev aletlerine, aksesuardan mutfağa kadar tamamı alanında uzman mimarlar tarafından seçilerek dünyanın dört bir yanından EVINN DESIGN CENTER için getirilerek müşterilerin beğenisine sunuluyor.
Easy Point
Easy Point ve Mall Logistics, online & offline perakendeye ve tüketiciye dijital tabanlı omni-channel şehir içi lojistik çözümleri sunmaktadırlar.
Ecco

Danimarka firması olan ECCO yüksek teknoloji ve kaliteli deri ile üretilen son derece sağlam ve şık ayakkabıları İskandinav tasarımı ve sadeliği ile dikkat çekiyor. Fluidform teknolojisi sayesinde uzun sure dayanaklı ve konforlu bir deneyim sunuyor.

Esas Gayrimenkul

Esas Ventures, Türkiye'nin en büyük aile yatırım şirketlerinden biri olan Esas Holding'in risk sermayesi koludur ve önde gelen Türk holdinglerinden Sabancı Holding'in kurucu üyelerinden Şevket Sabancı'nın birinci ve ikinci kuşak aile üyeleri tarafından desteklenmektedir.

Eva Commerce

Eva, yapay zeka destekli yenilikçi bir e-ticaret optimizasyon platformudur. Tüm süreçlerinizi kolaylaştıran, pazar payınızı genişleten ve işinizi karlı bir şekilde büyütmenizi sağlayan lider bir hizmet sağlayıcısıdır.

Evidea
Evidea, evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.
Eyfel
Hayal ettiğiniz ve sevdiğiniz kokuları ince bir zevkle ve titizlikle sizlerle buluşturuyoruz. Eyfel Parfüm ailesi olarak alışılmış kalıpları yıkıp, yeniliklere öncülük etmeye devam edeceğiz.
FIBA Commercial Properties
Fiba Commercial Properties, Türkiye, Çin, Romanya ve Moldova’da önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarındandır. Portföyünde 800.000 m2’den fazla kiralanabilir alanı, 1100’ü aşkın marka ve mağazası, 11 alışveriş merkezi, 5 ofis binası, 4 rezidansı, 2 sineması ve 1 oteli bulunan FİBA Commercial Properties, edindiği bu tecrübelerle kurduğu AVM Kiralama ve Yönetim şirketi ile diğer paydaşlarının yatırımlarına da değer katıyor.
Fi Commerce
Global e-ticareti, markalar için kolaylaştıran fiCommerce, Türkiye, Almanya, Hollanda, Birleşik Krallık ve Polonya'yı kapsayan, milyonlarca sipariş kapasiteli, son teknoloji fulfillment ağıyla tüm online operasyonlarınızı yönetiyor. Sadece e-lojistik değil, dinamik bir iş ortağı olarak, yüzlerce online satış kanalına entegre altyapısıyla, webshop ve pazaryeri mağaza kurulumu ve yönetimi konularında da markaların yanında.
GLOBAL BLUE
Vergisiz Alışveriş Hizmetini 40 yıl önce geliştiren Global Blue; dünyanın en hızlı gelişen, insanların bir ülkeden diğerine seyahatleri sırasında yaptıkları alışverişleri kapsayan “globe shopping” sektöründe uzman finansal hizmetler kuruluşudur.
Ges Teknik
Ges Teknik, İklimlendirme, Akıllı Binalar ve Enerji Yönetimi alanlarında günümüz teknolojisini, 20 yıllık tecrübesi ile birleştiriyor. Ekonomik maliyetler ile sağlanan otomasyon ve uzaktan izleme çözümleri, sürdürülebilirlik ve kısa geri dönüşüm süreleri açısından ticari işletmelere büyük fırsatlar sunmaktadır.
HepsiJET
HepsiJET bir Doğan Online Kuruluşudur. E-ticaret sektöründe, değişen ve müşteri odaklı, dağıtım hizmetlerini dönüştürmek amacıyla kurulmuş teknoloji firmasıdır.Günümüz itibariyle 81 ilde hizmet sağlayan HepsiJet her geçen gün büyüyen bir marka haline gelmiştir.
HepsiPay
Hepsiburada’da hızlı, güvenli ve kolay ödeme yapmanı sağlayan dijital cüzdanındır. Ödemelerini tek tıkla gerçekleştirebilir, Hepsipay dünyasının sunduğu birçok avantajdan faydalanabilirsin. Hepsipay Kart’ını ücretsiz oluşturup, dilediğin her yerde hızlı ve kolayca ödeme yapabilirsin. Üstelik Premium üyesiysen tüm harcamalarından %3 Hepsipara kazanabilirsin. Hemen Doldur Taksitle Öde ile kart limitine takılmadan, anlaşmaları bankaların sunduğu kredi tekliflerinden sana en uygun olanı seçebilirsin. Hepsipay’ini banka banka dolaşmadan hemen doldurabilir, 36 aya varan taksitlerle ödeyebilirsin. POS cihazlarında QR ile ödeme kabul eden iş yerlerinde, Hepsiburada uygulaması içerisinde yer alan Hepsipay sayfasındaki QR ile kolayca ödeyebilirsin. Tek tıkla ödeme avantajı ile hızlı alışveriş ayrıcalığını yaşarsın. Hemen Al Sonra Öde limitin sayesinde ihtiyaçlarını değil ödemelerini ertelersin, üstelik taksit taksit ödersin. Anında iade özelliği sayesinde iaden onaylandığında alışveriş tutarın anında Hepsipay’e aktarılır, böylece bankaların aktarım sürelerini beklemeden alışverişine devam edebilirsin. Sana özel Hepsipara kampanyaları ile bol bol Hepsipara kazanabilir, kazandığın bu ödül paraları sonraki alışverişlerinde kullanabilirsin.
Hopi

2015 yılında, Boyner Grup bünyesinde kurulan Hopi, 17 milyona yakın kullanıcısı ve pazarlama, finans ve reklam teknolojileri alanında hizmet verdiği 800 marka ile sektörünün ilk ve tek ‘müşteri teknolojileri’ şirketi olarak çalışmalarını sürdürüyor. 

Huawei

1987yılında kurulan Huawei, bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) altyapısı ve akıllıcihazların önde gelen küresel sağlayıcısıdır. 207.000 çalışanımız ile 170’denfazla ülke ve bölgede faaliyet gösteriyoruz ve dünya çapında üç milyardan fazlainsana hizmet veriyoruz. Tamamen bağlantılı, akıllı bir dünya için her insana,eve ve kuruluşa dijital ürün, hizmet ve çözümleri getirmeye kararlıyız.

Hugin Ödeme Sistemleri
“Avrupa’yı yazarkasa ile tanıştırmış olma” ünvanına sahip olan Hugin, ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren lider finansal teknoloji firmasıdır. Yazarkasa ve Android POS çözümleri ile hizmet verdiği perakendecilere zengin ERP ve banka entegrasyon imkânı, mevzuatlara 100% uyum, satış noktasına hız ve verimlilik katar.
IDIS Global
Güney Kore'nin en büyük Video Güvenlik Sistemleri üreticisi olan IDIS, 6 kıtada 50 ülkede 100’den fazla çözüm ortağıyla birlikte, Kamuda ve Özel sektördeki pazarlara yenilikçi çözümler tasarlayan, geliştiren ve üreten, dünya lideri bir şirkettir.
JOY REFUND
Alışveriş ve KDV iadesi deneyimlerini daha kolay ve keyifli hale getirecek yenilikçi dijital çözüm hizmetleri vermekteyiz.
Juan Valdez Colombian Coffee

540 bin Kolombiyalı kahve yetiştirici ailenin markası olan ve Kolombiya kahvesinin kalitesini tüm doğallığıyla kahveseverler ile buluşturan dünyaca ünlü kahve markası Juan Valdez, Türkiye’deki ilk şubesini Mart 2022’de İstanbul Harbiye’de açarak gerçek kahve tutkunlarının gözdesi olmuştur.

KARGOMsende

Yeni nesil dağıtım şirketi KARGOMsende, tüm Türkiye’de, 81il ve 555 ilçede, 145 dağıtım merkezi ile faaliyet gösteriyor. Kasım 2020’dekurulan KARGOMsende, uçtan uca teknolojik altyapısı sayesinde, harita üzerindecanlı takip imkanının yanında, tahmini varış zamanı da bildirerek tümTürkiye’de ortalama 1,5 günde teslimat gerçekleştiriyor. KARGOMsende ayrıca 81ilde alıcılarına, şubeye gitmeden, ‘kapıdan iade’ hizmeti sunarak ek avantajlarsağlıyor

KARTES
Kartes olarak, sektördeki 56. yılımızda perakende sektörüne hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzmanlık konumuz, mağazacılık sistemlerinin projelendirilmesi tasarımı ve imalatıdır. 20.000 m2 alana sahip ahşap ve metal tesislerimizde son teknolojileri kullanılarak sektöre hizmet vermekteyiz.
KNS Bilişim
KNS Bilişim Teknolojileri, 13 yıldır 9 farklı ülkede müşterilerinin dijital dönüşüm süreçlerinde onlara dijital yönlendirme yazılımı, web sitesi, mobil uygulama ve İYS entegrasyonu barındıran data yönetim platformu CDP ile çözümler sunmaktadır.
Kahve Dünyası Algötür

Türkiye’de 300’ü aşkın mağaza ve 1000’e yakın satış noktasında hizmet veren Kahve Dünyası, Kahve Dünyası Algötür konseptiyle yeni nesil draft kahveleri, No ve Pro Serileri ile şehrin dinamik tüketici kitlesine hitap ediyor. Kahve Dünyası Algötür Tekne ise sevilen lezzetlerini yaz dönemi boyunca Bodrum, Göcek ve Marmaris koylarında misafirleriyle buluşturuyor.

Kiğılı
Türkiye’de erkek giyim moda perakendesinin öncü markası Kiğılı, yenilikçi vizyonu ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarıyla erkeklerin vazgeçilmez markası olma özelliğini sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ise toplam 369 mağaza sayısıyla istikrarlı büyümeye devam etmektedir.
Korkmaz
1972 yılından bu yana; paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri üretmekte olan KORKMAZ; Şu an Tuzla ve Kandıra da olmak üzere toplam 36.005 bin metrekarelik kapalı alana sahip üretim tesislerinde hizmet vermektedir. 4.2 milyon üretim kapasitesi ile 123 ülkeye ihracat yapmaktadır.
Krispy Kreme

Dünyaca ünlü donat markası Krispy Kreme Türkiye’de ilk mağazasını 2009 yılında açmıştır. Türkiye’de İş Gıda çatısı altında faaliyet gösteren Krispy Kreme ülke genelinde 3 farklı şehirde 62 mağazası ile günlük ve taze üretilen donatlarını sevenleri ile buluşturmaktadır.

Kırıntı

Türkiye’yi ilk defa “CasualDining” konsepti ile tanıştıran Kırıntı, 1981 yılının Ağustos ayında,İstanbul’un gözde semtlerinden Moda’da açtığı ilk şubesi ile ülkegastronomisine yeni bir dinamik kazandırdı. Kırıntı, 42 yıldır bu dinamizmindenödün vermeden, İstanbul’un en sevilen semtlerinde lezzet tutkunlarını bir arayagetirmeye devam ediyor. İlk şubesinden bugüne; dinamik tavrını koruyan marka,2019 yılında dahil olduğu All Points grubunun da yeni yıldızı.

Ledova
Ledova Aydınlatma perakende alanında uzmanlaşmış Arge ekibi ile güvenilir, müşteri odaklı, çevreye duyarlı, yenilikçi iç ve dış mekan aydınlatma ürünleri tasarımı, üretimi, satışı ve 40+ ülkede 1500+ mağaza tecrübesi ile perakendecilere high-end ürünler üretmektedir.
Levent Börek
1968 yılından bu yana Levent Börek'in Türkiye genelindeki 200 şubesi efsane lezzetleriyle börek severlere ulaşmaya devam ediyor. Levent Börek'in peynirli, pastırmalı, kıymalı, belçika çikolatalı ve 10'dan fazla çeşidiyle efsane tatları Türkiye'den sonra çok yakında tüm dünyada olacak..
Little Caesars Pizza

ABD’de 1959 yılında kurulan Little Caesars Pizza, Beş kıtada 6 bin’den fazla restoranı ile Dünyanın lider pizza zincirlerindendir. Türkiye Master Franchise hakları Çelebi Holding’de bulunmakta olup, kurumsal ve franchise şubeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

LogD
LogD, perakende sektörü için çevreci ve sürdürülebilir çözüm sunan inovatif bir şirkettir. Milk Run Yönetim Sistemi ile Türkiye’de ilk çevre dostu yeşil paketleme (Karton koli vb. olmadan) hizmeti sağlar. Amacımız perakende ve lojistik sektörünün yeşil dönüşümünü sağlamaktır.
Logo Yazılım
Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımı şirketi Logo Yazılım, uçtan uca çözümleriyle mikro ölçekten kurumsal yapılara kadar her sektörden tüm işletmelerin verimlilik ve kârlılığını artırıyor. 1.500’den fazla çalışanı ve 900’ü aşkın iş ortağıyla, 44’ün üzerinde ülkede firmaların büyüme yolculuğunu destekliyor.
Loomis

Loomis, güvenli kıymetli taşıma işlemleri için güvenilir partnerinizdir. Uzmanlığımız ve yenilikçi teknolojimizle sorunsuz işlemler sağlıyor, varlıklarınızı en üst düzeyde güvenilirlik ve verimlilikle koruyor ve taşıyoruz.

Mad Parfumeur
Büyüleyici Yolculuğumuz: 1999 yılında parfüm sektörüne adım atan Mad Parfumeur, kaliteli ürün üretme felsefesinin yanı sıra, koşulsuz müşteri memnuniyeti politikasıyla ilerleyerek bugünlere ulaşmayı başarmıştır. Dünyada gelişen trendleri inovatif yaklaşımlarla takip eden Mad Parfumeur, 250 mağazasıyla tüketicilerle buluşmaktadır.
Magnolia Shop Coffee Co

Türkiye'nin hızla büyüyen lider restoran zinciri markası COOKSHOP' un kurduğu Magnolia Shop Coffee Co, hızla büyümeye devam ediyor. Magnolia Shop Coffee Co' nun zengin menüsünde espresso bazlı sıcak içecekler, leziz kahveler, yenilikçi soğuk kahve çeşitleri yer alıyor. Eksi mayalı bazlama tosttan dana jambonlu kruvasan sandviçe, tescilli Magnolia' mızdan San Sebastian Cheesecake' e birbirinden lezzetli seçenekler her gün Magnolia Shop' ta misafirlerini bekliyor.

Mall Logistics
Test Easy Point ve Mall Logistics, online & offline perakendeye ve tüketiciye dijital tabanlı omni-channel şehir içi lojistik çözümleri sunmaktadırlar.
Masraff
Yapay zekâ tabanlı Masraff, otomatik ve hızlı masraf girişi, mobilden onay gibi birçok özelliğiyle şirketlerin masraf süreçlerini tek platformda uçtan uca yönetmelerini ve sunduğu kategori / departman / proje bazlı yönetim raporlarıyla giderlerini kontrol altında tutmalarını sağlıyor.
MealBox

Meal Box; tüm İstanbul’da, kurumsal sıcak gurme öğle yemeği servisi, bireysel evde yemek paketleri, etkinlik/organizasyon yemekleri ve yılbaşı, sevgililer günü, iftar gibi özel menülerle pek çok paketli yemek ihtiyacına yanıt veren en büyük yemek firmasıdır.

MediaMarkt
Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt olarak, 13 ülkede 50 bini aşan çalışanımız ile müşteri deneyimini en üst seviyeye taşıyor, "Deneyim Şampiyonluğu" vizyonumuzu sürdürüyoruz. Hepinizi Perakende Günleri’nde yer alacak standımıza bekleriz!
Meditown
Sağlıkta yeni bir deneyimin kapıları MEDITOWN ile açılıyor. AVM, otel, sinema ve performans sahneleriyle aynı yerleşim alanında bulunan, tüm sağlık ihtiyaçlarınızı tek çatı altında bir hastane kadar kompleks, bir muayenehane kadar kişiye özel karşılayabileceğiniz sağlık hizmetleri yerleşimi MEDITOWN size çok iyi gelecek.
Mertoğlu
MERTOĞLU, 1993 yılından günümüze, kent mobilyaları ve çocuk oyun ekipmanları üretiminde alanında öncü olmayı hedef edinmiş bir firmadır.
Migros One Kitchen

Migros One Kitchen; salata, sushi, hamburger, bowl gibi paket servis ve gel-al hizmeti veren birçok markayı içerisinde barındırıyor.

SaladTown, SushiZone, Bowl&More ve Envai Karaköy Lokantası da Migros OneKitchen'ın en sevilen markaları arasında yerini alıyor.

Mobildev
Mobildev, müşterilerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik katma değerli servisler geliştiren, portföyüne 21 yılda 23.000'den fazla kurumu katmış bir teknoloji şirketidir. Birlikte çalıştığı firmalara, kanunlara uyumlu, yüksek güvenlikli ürün ve servisler sunar.
Nebim
Nebim olarak, perakende, toptan ve üretim sektörleri için ERP ve mağazacılık yazılımları geliştiriyoruz. Özellikle hazır giyim, konfeksiyon, ayakkabı, büyük mağazacılık, ev tekstili, halı, mobilya, züccaciye, optik, kozmetik, aksesuar ve diğer perakende sektörlerinde uzmanlaşmış durumdayız.
Noya Elo
1994 yılında kurulmuş olan Noya, Endüstriyel Bilişim, Yeni Nesil Mobil Ödeme Sistemleri, Dayanıklı Mobil Bilgisayarlar, Akıllı Perakende ve Akıllı Şehir donanımları konusunda hem üretim hem de dağıtım faaliyetlerini uzun yıllardır başarı ile yürüten Türkiye’nin kendi alanında lider teknoloji sağlayıcısıdır.
Noya Sunmi

1994 yılında kurulmuş olan Noya, 2017 yılından beri Sunmi Türkiye Yetkili Distribütörü olarak Akıllı Perakende ve Yeni Nesil Ödeme uygulamalarına yönelik donanımların dağıtım faaliyetlerini başarı ile yürüten ve kendi alanında Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısıdır.

OVA Teknoloji
Ova Teknoloji perakende sektöründe Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında Cross Point Türkiye Distribütörü olarak faaliyet gösterirken, çalışmalarında kaliteli ürün-doğru mühendislik anlayışı ile 40+ ülkede projelendirme, tedarik, kurulum, satış sonrası destek ve bakım hizmetlerini partnerleriyle sağlamaktadır.
Obase
1995 yılında kurulan OBASE, Ar-Ge Merkezi statüsünde bir yazılım ve danışmanlık şirketi; “Sektörel Çözümler”, “İş Zekâsı Çözümleri” ve “Veri Analitiği Çözümleri” ile uzmanlaşmış bir yazılım geliştirme, bilişim teknolojileri çözüm sağlayıcısı ve sistem entegratörüdür.
Odeal
2014 yılında kurulan Ödeal, cep telefonlarını POS’a çeviren Ödeal Cepte POS uygulaması, fiziki POS ve yazarkasa POS ürünleri ile üye işyerlerinin kolayca banka ve kredi kartı ile ödeme almalarını sağlayarak, 2023 yılı itibariyle 100.000 iş yerine ödeme hizmeti vermektedir.
POS
30 yılı aşan sektör deneyimizle perakendecilere sunduğumuz Toshiba yazarkasa donanım ve yazılım ürünlerinin yanı sıra 3.parti çözüm entegrasyon katmanımız, çok kanallı perakendecilik ve mobil çözümlerimiz küresel çapta perakendeciler tarafından kullanılmaktadır.
Papara
KPMG Global FinTech 100'de listelenen ve 2022 Finovate Awards'da En İyi Mobil Ödeme Çözümü seçilen fintech şirketi Papara, 17 milyondan fazla bireysel, 1.500’ü aşkın ticari kullanıcısıyla bölgesinin lider ve rekabetçi finansal teknoloji şirketi olmayı hedefliyor.
Papatya Design Furniture

PAPATYA, profesyonel ve yaratıcı tasarım ekibi tarafından geliştirilmiş kaliteli, estetik, ergonomik, ekonomik ve bakım gerektirmeyen ürünleri ile global pazarın beğeni ve ihtiyaçlarına cevap vererek bugünün ve yarının mobilya vizyonunu temsil etmektedir. Enerji ve deneyimin teknolojikaltyapı ile buluşması, markanın dünya çapında tanınan ve gelecek vadeden projeler inşa etmesini sağlar. 

Para Dergisi

Türkiye’nin tek haftalık ekonomi dergisi Para, makrodan mikroya ekonominin her katmanında paranın izini sürer. Para ve sermaye piyasalarının yanı sıra reel sektörün de nabzını tutar. Zengin içeriği ve rahat okunan sayfalarıyla iş ve ekonomi çevrelerinin vazgeçilmez haber kaynağıdır. Ekonominin gündemini günlük gazete hızında çok yakından takip eden Para; işadamları, yöneticiler ve yatırımcılar için hep güvenilir bir referans kaynağı olmuştur.

Param
2014 yılında kurulan Param, Türkiye'de fintek sektörünün oluşumuna öncülük etti. Sektörde ilkerin finteki olarak bilinen Param, elektronik para, ön ödemeli kart, fiziki ve sanal POS, e-cüzdan gibi geniş bir yelpazede, finansın teknolojiye dokunduğu her noktada değerli çözümler üretmeye devam ediyor.
Pavo
Ödeme sistemleri alanında yenilikçi ödeme ve tahsilat çözümleri sunarak ülkemizin öncü ve güvenilir finansal teknoloji şirketi olan Pavo, geniş Android Pos yelpazesi ve katma değerli uygulamaları ile fark yaratmaktadır.
PayTR
PayTR; çok yönlü fintech şirketi olma yolunda 'Yenilikçi ve Sürdürülebilir' ödeme deneyimi yaşatarak herkes için yaşamı daha da kolaylaştırmayı hedefleyen ödeme kuruluşudur.
Paynet
Avrupa’nın lider ödeme şirketi Payten Teknoloji, yerli ve yabancı 27 banka ve 50 binden fazla üye işyeri ile Türkiye’nin en geniş e-ödeme ağını yönetiyor. Bankalar, ödeme kuruluşları ve firmalara tam kapsamlı ödeme çözümleri sunuyor.
Payten

Avrupa’nın lider ödeme şirketi Payten Teknoloji, yerli ve yabancı 27 banka ve 50 binden fazla üye işyeri ile Türkiye’nin en geniş e-ödeme ağını yönetiyor. Bankalar, ödeme kuruluşları ve firmalara tam kapsamlı ödeme çözümleri sunuyor.

Perakende.org

Perakende.org;  Ekonomi Yayınları A.Ş firmasının 29 yıllık deneyimiyle yayınlanan, Türkiye'nin ilk online perakende haber portalı olma misyonuyla, 18 yıldır sürekli büyüyen izleyici kitlesiyle lider markadır.

Yenilikçi Perakende Haber Portalı

Possify

Sadelik, sağlamlık ve güvenilirlik mottosu ile çalışan Possify A.Ş.; teknolojik birçok alanda tam donanımlı otomasyon ve perakende hizmetleri verir. Kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan firmamız, üretimde uzmanlaşmış olup, garantili teknik servis hizmetiyle tam çözümler sunmaktadır.

Prime Development
Prime Development, Alman yatırımcı grubu First Capital Partner GmbH'nin yan kuruluşudur. PD, konsept geliştirme, kiralama, AVM yönetimi ve bu kapsamda gerekli birçok operasyonel hizmetin yanı sıra alışveriş merkezleri için ticari gayrimenkul geliştirme hizmetleri de vermektedir.
PtteM
PtteM Türkiye'de PttAVM.com, yurt dışında Turkish Souq markalarıyla e-ihracatı desteklerken, PtteM Kart uygulaması ile alışveriş dünyasında kolaylıklar sunuyor.
Rafiste

Depo ve raf sistemlerinin lider kuruluşlarından 45 yıllık üretim ve 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Gökçelik ’in markası olan RAFİSTE E-ticaret sitesinden; eviniz, ofisiniz, iş yeriniz, mağazanız ve marketleriniz için özel tasarımlanmış vidasız kolay kurulum ürünlerine ulaşabilir, fark yaratan ürünleri www.rafiste.com üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Salus
Salus Güvenlik Sistemleri, perakende sektörüne, kayıplarını en aza indirmeye ve sergileme alanlarının verimli kullanımını artırmaya yönelik çözümleri, dünyadaki lider markalarla işbirliği yaparak sunar.
Securitas
Securitas Technology, 13 bin çalışanı, 40 ülkedeki varlığı ve 3,1 milyar dolarlık cirosuyla dünyanın en büyük 2. güvenlik teknolojileri sağlayıcısıdır. Türkiye’de 81 ilde 300’e yakın çalışanıyla güvenlik ve operasyonel verimlilik sağlayan teknolojik çözümler sunar.
Shemsana

Shemsana'nın hikayesi, doğanın büyüsünü ve güneşin sevgi dolu ışıklarını içeriyor. Her bir kurutulmuş meyve, Şemsa'nın özenle seçtiği, güneşin sevgisiyle dolu bir öykü taşıyor. Müşteriler, Shemsana'nın ürünlerini tadarak bu eşsiz hikayeyi deneyimliyor ve doğanın zarafetini sofralarına getiriyor. Şemsana, bir kadının tutkusunun ve doğanın cömertliğinin birleşiminden doğan bir lezzet yolculuğu sunuyor.

Tchibo
‘’Tchibo, benzersiz iş modeli ve yetmiş yılı aşan kahve uzmanlığı ile 2005’ten bu yana Türkiye’de 12 ilde 50 mağaza, online mağazası www.tchibo.com.tr, çoklu kanal stratejisi kapsamında ulusal ve yerel mağaza zincirlerindeki varlığı ve iş ortaklıkları ile müşterilerine gerçekten iyi olanı sunuyor.’
Techasay

Enerji, telekomünikasyon ve dijital dönüşüm alanlarında sunduğu çözüm ve hizmetlerin yanında saha operasyonlarıyla Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmaları arasında yer alan techasaY, Türkiye’de ve Dünyada,enerji tasarrufu sağlayan çözümler üreterek, işbirliği yaptığı kurumların sürdürebilir enerji hedeflerinin gerçekleştirilmesine katkı sağlıyor.

Tellme
Mesajlaşma ve Konferans Servislerimize ek olarak, Şirketinizde kullandığınız Email, Whatsapp, Facebook, Instagram, OneDrive, Google Drive vb uygulamalara bağlanarak, Cloud veya Kapalı Ağlarda, Saldırılara, Sızmalara karşı güvende kalmanızı ve hepsini tek ekrandan yönetmenizi sağlayan Güvenli İletişim Platformudur.
Ticimax
Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret altyapısı Ticimax, 17 yılı aşkın tecrübesi ve 200+ uzman personeli ile 15.000'den fazla markaya e-ticaret ve e-ihracat altyapı hizmeti ve özel e-ticaret çözümleri sunarken, geliştirdiği yeniliklerle sektöre yön veriyor.
Token Finansal Teknolojiler

Koç Holding’in alanında uzman şirketi Token Finansal Teknolojiler, yazılımını geliştirdiği 850 binden fazla Beko marka ödeme cihazları ile sektöre liderlik ederken; dijital yemek kartı TokenFlex ve online ödeme altyapı çözümü Ödero ile dijital ödeme alanında değer yaratıyor.

VeriPark

VeriPark, Sadakat Yönetimi Uygulamaları, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Çok Kanallı Bankacılık Hizmetleri ile perakende, e-ticaret şirketleri, bankalar, kredi kuruluşları, sigorta şirketlerinin iş süreçlerini yeni nesil teknolojilerle dönüştürmelerini sağlıyor.

1998 yılında kurulan, dünyanın birçok noktasında ofisleri olan VeriPark, müşterilerinin dijital liderler olmasına, rekabet güçlerini artırmalarına ve büyüme hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olma misyonu ile çalışıyor.

Verifone

Online ve yüz yüze ticaret deneyimlerini düzenleyen ödeme mimarı olarak öne çıkan Verifone, kullanıcılarına güvenli ödeme cihazlarından e-ticaret araçlarına, üye iş yeri ödeme hizmetlerinden gelişmiş iç görülere kadar ihtiyaç duyulan birçok çözümü sunuyor. Küresel bir FinTech lideri olan Verifone, 165'ten fazla ülkede faaliyet gösterirken şirketler için çok kanallı ticaret büyümesi fırsatları sunuyor. Dünya genelinde bilinen markalar, küçük işletmeler ve büyük finansal kurumlar tarafından güvenilen Verifone platformu, 40 yıllık bir inovasyon ve güvenlik geçmişine sahiptir. Marka, yılda 14 milyardan fazla işlemi, fiziksel ve dijital kanallarda 450 milyar doların üzerinde değeri yönetiyor. Verifone hakkında daha fazla bilgi için https://www.verifone.com/tr/tk adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vodatech

Müşteri deneyiminde zirveyi hedefleyen markaların tercihi VODATECH Çağrı Merkezi. Sektörünün öncüsü olarak 26 yıldır müşteri deneyimini mükemmelleştiren özgün çözümler tasarlayarak, işinizi geliştiriyor. Deneyimi, yenilikçi çözümler ile birleştirerek yüksek standartlarda hizmet sunarken, geleceğin teknolojilerini bugünden kullanmaya başlayarak, değişime öncülük ediyoruz.

ZES

ZES, şehir içinde ve şehirlerarası yollarda hayata geçirdiği hızlı şarj istasyonları ile birlikte ülkemizdeki elektrikli araç sahiplerinin yolculuklarını kolaylaştırmayı ve elektrikli araç devrimini hızlandırmayı hedeflemektedir.

Ziylan Medya

Ziylan Medya çatısı altında faaliyet gösteren 3Dinoz,dijital dönüşüme yönelik phygital projeler geliştiriyor. Hologram teknolojisinin mobil reklam alanı, HoloPack ve LED dünyasının sınırlarını esneten TransLED bu projelerin başında geliyor