FUARYENİLİKLER, PROJELER, ULUSLARARASI İŞBİRLİKLERİ, B2B TOPLANTILAR

Türkiye’nin en prestijli iş dünyası organizasyonu Perakende Günleri çatısı altında düzenlenen İstanbul Perakende Fuarı, iki gün boyunca kendi alanlarında lider olan fuar katılımcıları ve sektörün üst düzey yöneticileri için buluşma noktası oluyor. İstanbul Perakende Fuarı, her yıl ağırlıklı olarak perakendeciler olmak üzere, AVM’lerden, iş geliştiricilere, yatırımcılardan çözüm ortaklarına dek sektörün her kesiminden 1300’ü aşkın firmadan 5900’den fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

 

Perakende sektörüne en etkili ürün ve hizmetleri sunan, her yıl çok sayıda firmanın stantlarıyla yer aldığı fuar alanında perakende donanımlarından raf ve sergileme sistemlerine, IT çözümlerinden, outsourcing hizmetlerine, güvenlik teknolojilerinden pazarlamaya, görsel mağazacılıktan mimari tasarım danışmanlığına dek perakendenin ihtiyacı olan her alanda hizmet ve ürünlerdeki yenilikler sergileniyor.

 

İstanbul Perakende Fuarı, uluslararası boyutuyla perakende sektörünün en etkili fuar organizasyonlarından olma özelliği taşıyor. 40+ ülkeden yatırımcı, perakende grupları, master franchisee’ler, AVM’ler ve ülke danışmanlarının katıldığı fuar, yurtdışı firmalarıyla network yapmak, uluslararası pazarlardaki son trendleri takip etmek, yakın coğrafyalardaki fırsatları yakalamak, global işbirlikleri oluşturmak ve geliştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

 

İstanbul Perakende Fuarı, benzersiz network imkânı ve işbirliği olanaklarıyla işlerini geliştirmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir organizasyon.

 

 

 

arkaplan

 

Neden ziyaret etmeliyim?

 

 • Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların en yeni ürün ve hizmetlerinden haberdar olun, son trendleri takip edin.
 • Firmanızın ihtiyacını karşılayacak en iyi seçenekleri keşfedin, işbirlikleri yapın, yeni tedarikçiler ve çözüm ortakları kazanın.
 • Perakende sektörüne yön veren en son uygulamalardan ve teknolojilerden ilham alın, inovatif fikirler edinin.
 • Sektörün her kesiminde faaliyet gösteren Türkiye ve yurtdışı firmalarıyla network yapın, yeni iş bağlantıları kurun.
 • Hedef ülkelerden sektör liderleriyle buluşun, yurtdışına açılım fırsatlarını yakalayın.Neden katılmalıyım?

 • Ürün ve hizmetlerinizi binlerce hedef ziyaretçiye tanıtın, marka ve şirket farkındalığınızı artırın.
 • Sektörün karar vericileriyle buluşun, yeni müşteriler edinin, işinizi geliştirin.
 • Var olan müşterilerinizle bir araya gelin, ilişkilerinizi güçlendirin.
 • Sektörün her kesiminden katılımcı ve ziyaretçilerle network yaparak yeni iş bağlantıları kurun.
 • Dünyanın dört bir yanından gelen sektör firmalarıyla iş ilişkileri geliştirin, uluslararası tanınırlığınızı artırın.
 • Her firmaya özel tanıtım çözümlerinden yararlanın, görünürlüğünüzü artırın.

 


28-29 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar’da düzenlenecek İstanbul Perakende Fuarı'na giriş bedeli vergiler dahil 200 TL'dir. Fuar bileti 2 gün için geçerlidir. Fuar ziyaret saatleri 09:00 - 19:00 arasındadır.


FUARA KATILAN FİRMALAR


FUAR PLANI