Perakende Günleri'nde sayısız network fırsatı

Perakende, e-ticaret, e-ihracat ve teknoloji ekosisteminden çok sayıda firmanın yer aldığı B2B HALL’de B2B Standınızla yer alın. B2B HALL, potansiyel müşterilerinizle görüşmeler yaparak sadece iki günde çok geniş bir network ağı yaratma ve iş birliği fırsatı sunmaktadır.

E-Ticaret Firmaları
Bulut Teknolojileri
Popup Mağaza Sistemleri
Ofis Pazaryerleri
Mali Müşavirlik
Lojistik
Reklamcılık
Startuplar
CRM Tools
E-Ticaret Firmaları
Bulut Teknolojileri
Popup Mağaza Sistemleri
Ofis Pazaryerleri
Mali Müşavirlik
Lojistik
Reklamcılık
Startuplar
CRM Tools
E-Ticaret Firmaları
Bulut Teknolojileri
Popup Mağaza Sistemleri
Ofis Pazaryerleri
Mali Müşavirlik
Lojistik
Reklamcılık
Startuplar
CRM Tools
E-Ticaret Firmaları
Bulut Teknolojileri
Popup Mağaza Sistemleri
Ofis Pazaryerleri
Mali Müşavirlik
Lojistik
Reklamcılık
Startuplar
CRM Tools
B2B hall KATILIMCILARI
02
Beverly Hills Polo Club
California’nın sıcak iklimini, spor-lüks yaşam stiline yansıtan, kralların sporu polo oyununu logo ve kimlik olarak benimseyen marka 1982’de kuruldu. Beverly Hills Polo Club bugün, 70’ten fazla ülkede bulunan 650 mağazasında üyeleri ile buluşuyor.
CeyBer
Ceyber Çağrı Merkezi, çalışan ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 2016 yılında kurulmuştur. 70’den fazla proje deneyimi bulunan Ceyber Çağrı Merkezi; e-ticaret, teknoloji ve lojistik gibi pek çok sektörde bulunan firmaya hizmet vermektedir. 3000’in üzerinde seat kapasitesi ve uzman ekibi ile müşterilerimizin müşterisini mutlu etme yolunda ilerliyoruz. Hizmet kalitemizi arttırmak ve müşteri deneyimini iyileştirmek amacıyla iş sağlığı ve güvenliği, iş sürekliliği, bilgi güvenliği, çevre yönetimi, müşteri şikayeti ve yönetimi kapsamında bulunan entegre kalite yönetim sistemlerini benimsiyoruz. Ceyber Çağrı Merkezi olarak kesintisiz hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Damat Tween
1986’da Damat markasıyla erkek hazır giyim sektörüne adım attığı günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiştir. Bugün dünyada 82 ülkede 200’den fazla noktada modaseverler ile buluşuyor.
Digital Exchange
Digital Exchange’de 20’den fazla iş kaleminde hizmet vermekteyiz. 6’sını dikeyde markalaştırdık. Her biri alanında profesyonel kadrolardan oluşan bu dijital çatı altında; 2gether Social (Veriye Odaklı Influencer ve İçerik Dağıtım Network), Medialogy (SaaS ve Butik İçerik Fabrikası), Rawy (Video Üretim Platformu), İhracat.in (Küresel Pazarlama), Accumulate (Omnichannel Pazarlama), Uniquesales (Teknoloji Satış ve Pazarlama) ile hizmetler sunmaktayız.
Digitales

Dijital dönüşüm teknolojileri geliştiren Digitales, perakende sektörü için çıkardığıyeni ürünü Watch Data ile geliyor. Cihaz bağımsız çalışan yapay zeka destekli müşteri davranış ve analiz uygulaması "Watch Data” ile güvenlik sistemleri, iş iç görüsüne dönüşüyor!  Bizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Idea Teknoloji
İdea Teknoloji Çözümleri, 2005 yılında, satış süreçlerinin daha etkin yönetimini sağlayacak yazılımlar geliştirmek amacıyla kuruldu. Vergi teknolojileri alanında e-Fatura, e-Defter uygulamalarının Türkiye'de yerleşmesi ve yaygınlaşması sürecinde öncü rol üstlendi, geleceği tanımlayan adımlar attı. 2013 yılında, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanmış ilk e-Fatura özel Entegratörü olan İdea Teknoloji Çözümleri, yine 2013 yılında, platform bağımsız ilk e-Defter çözümü üreticisi, e-Arşiv Faturası hizmet izni alan ilk özel Entegratör oldu. 2016 yılında, e-Defter üzerinden vergi denetimi yapan ilk çözümü pazara sundu.
Kiğılı
Türkiye’de erkek giyim moda perakendesinin öncü markası Kiğılı, yenilikçi vizyonu ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarıyla erkeklerin vazgeçilmez markası olma özelliğini sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ise toplam 369 mağaza sayısıyla istikrarlı büyümeye devam etmektedir.
Mimeda
Markanızı doğru müşterinin önüne çıkarabilmek için yaratıldı! Mimeda, Migros tarafından kurulan Türkiye’nin ilk perakende medya firmasıdır. Perakende medyası, medya sektörünün en hızlı yükselen yıldızı olacaktır. Perakende medyası nedir? Perakende medya, müşterilerin satın alma anında onlara doğru reklamı göstermeye odaklanan medya türüdür. Perakende medyasını diğer medya türlerinden ayıran en büyük özellik, medya kanallarının çoğunun perakende satın alma datasıyla entegre olmasıdır. Perakende medyası olarak değerlendirilen kanallar hangileridir? Mimeda 15’den fazla pazarlama ve iletişim kanalı bulunuyor, Mağaza içi dijital ekranlar, giriş sensörleri, kasa alanları, online perakende alanları, kişiselleştirilmiş reklam alanları, Migros TV gibi yeni dijital platformları bu kanallar arasında sayılabilir. En büyük idealimiz müşterilerimizin gerçekten kendilerini ilgilendiren reklamları görmesi ve istedikleri markayla etkileşime girmelerini sağlamak. Öte yandan FMCG firmaları, kendi medya bütçelerini en etkin biçimde harcamak istiyorlar. Mimeda gibi perakende medya ekosistemleri, gösterilen reklamın satışa dönüşünü linkleyebilen ekosistemler oldukları için bu anlamda en verimli pazarlama networkleri olma yönünde ilerliyor. Firmanıza Mimeda’nın etkili medya kanallarını anlatmayı ve sizleri doğru müşterilerle buluşturmayı çok isteriz.
NextGEO
Konuma dayalı danışmanlık hizmetleri ile büyük veya küçük ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan bir data analitik şirketiyiz. Lokasyon Analitiği alanında global gelişmeleri takip ederek kendimizi sürekli güncelliyoruz. Şirketlerin aldığı kararları lokasyon analitiğinin gücü ile zenginleştirmek ve alınan kararlarının başarı ihtimalini arttırmak hedefimizdir.
Octet
Octet Türkiye, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) 26.01.2017 tarihinde aldığı 26.01.2017/7222 sayılı kararı ve Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödemeler Hakkında Kanun uyarınca lisansını almış bir ödeme kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. 6493 Sayılı Hizmetler ve Elektronik Para Kuruluşları
Ozon Global

Rusya'da gelişmiş bir lojistik ağına sahip çok kategorili bir pazaryeri. Yaklaşık 42 milyon aktif alıcı, Ozon'un gelişmiş lojistik  altyapısı aracılığıyla sipariş alıyor ve bu da binlerce girişimcinin 11 saat diliminde ürün satmasına olanak tanıyor. Türkiye'den 800'den fazla satıcı halihazırda ürünlerini platformumuzda satıyor. Rusya'ya satış  yapmaya başlamanın en kolay yolu!

Papatya Design Furniture

PAPATYA, profesyonel ve yaratıcı tasarım ekibi tarafından geliştirilmiş kaliteli, estetik, ergonomik, ekonomik ve bakım gerektirmeyen ürünleri ile global pazarın beğeni ve ihtiyaçlarına cevap vererek bugünün ve yarının mobilya vizyonunu temsil etmektedir. Enerji ve deneyimin teknolojikaltyapı ile buluşması, markanın dünya çapında tanınan ve gelecek vadeden projeler inşa etmesini sağlar. 

Plus Scope

Plus Scope müşterilerine mağaza içi pazarlama ve uygulama takibi projelerinde geniş bir çözüm yelpazesi sunuyor. Mağaza içi robotlar ve interaktif perakende medya araçları, AI tabanlı alışverişçi gözlem, uygulama takibi ve veri analitiği hizmetleri bunlardan bazıları.

Rasyona Bilişim

Farklı sektörlerdeki büyük firmalara teknoloji danışmanlığı sunan, şirketlerin süreç ve operasyonları gözlemleyerek 7/24 hizmet ve özelleşmiş yardım masası yönetimi sağlayan, SAP alanında uzmanlaşmış, sürdürülebilir başarıya odaklanan 15 yıllık bilişim teknolojileri danışmanlık firmasıdır. Uzun soluklu işbirlikleriyle Beymen , Aymarka, Bizim Toptan ve A101 gibi sektöründe öncü firmalara destek sağlamaya devam ediyoruz.

Rasyonel Kurumsal Danışmanlık

Rasyonel Kurumsal Danışmanlık,

Teşvik ve SGK Danışmanlığı, İşe Alım, Bordrolama, KOSGEB ve Ticaret Bakanlığı İhracat Destekleri, Yatırım Teşvikleri, Yabancı Çalışma İzni gibi firmaların ihtiyaç duyabileceği konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bütüncül Dijital Hizmetler:

-Yenilikçi E-Ticaret Çözümlerimiz: Siparişten Muhasebe Entegrasyonuna Her Şey Tek Portalda!

-Mikro Yazılım: Personel Ücretlerinden İK Çözümlerine Dijital Uyum!

Vartabi

Yeni Nesil Pazaryeri Vartabi!

Sıfır komisyon ile satış yapma avantajı, en uygun fiyatlı ürünlere erişim ve diğer tüm fırsatları keşfetmek için siz de aramıza katılın!

Winfluencer

Influencer - Marka işbirliklerinin veriye dayalı olarak yönetilmesini sağlayan Winfluencer, teknolojiyle farklılaşarak, mikro influencer marka işbirliklerine teknolojik çözüm getiriyor. Anlık raporlamalarla sosyal medyadaki etkileşimin şeffaf olarak takip edilmesini sağlıyor.

Perakende Günleri 2024
Erken katılım olanaklarından yararlanın