Perakende Günleri'nde sayısız network fırsatı

Perakende, e-ticaret, e-ihracat ve teknoloji ekosisteminden çok sayıda firmanın yer aldığı B2B HALL’de B2B Standınızla yer alın. B2B HALL, potansiyel müşterilerinizle görüşmeler yaparak sadece iki günde çok geniş bir network ağı yaratma ve iş birliği fırsatı sunmaktadır.

E-Ticaret Firmaları
Bulut Teknolojileri
Popup Mağaza Sistemleri
Ofis Pazaryerleri
Mali Müşavirlik
Lojistik
Reklamcılık
Startuplar
CRM Tools
E-Ticaret Firmaları
Bulut Teknolojileri
Popup Mağaza Sistemleri
Ofis Pazaryerleri
Mali Müşavirlik
Lojistik
Reklamcılık
Startuplar
CRM Tools
E-Ticaret Firmaları
Bulut Teknolojileri
Popup Mağaza Sistemleri
Ofis Pazaryerleri
Mali Müşavirlik
Lojistik
Reklamcılık
Startuplar
CRM Tools
E-Ticaret Firmaları
Bulut Teknolojileri
Popup Mağaza Sistemleri
Ofis Pazaryerleri
Mali Müşavirlik
Lojistik
Reklamcılık
Startuplar
CRM Tools
B2B hall KATILIMCILARI
02
Beverly Hills Polo Club

California’nın sıcak iklimini, spor-lüks yaşam stiline yansıtan, kralların sporu polo oyununu logo ve kimlik olarak benimseyen marka 1982’de kuruldu. Beverly Hills Polo Club bugün, 70’ten fazla ülkede bulunan 650 mağazasında üyeleri ile buluşuyor.

CeyBer

CeyBer, müşteri deneyiminizi optimize etmeyi amaçlayan kapsamlı çağrı merkezi çözümleri sunar. Müşteri temsilcilerinden, CRM sistemlerine ve sektöre özel yazılımlara kadar, müşteriyle etkileşime geçtiğiniz her kanalda özelleştirilmiş hizmetlerimizle yanınızdayız.

Ümit Pakdemir

0541 400 81 11

umit.pakdemir@ceyber.com

Damat Tween

1986’da Damat markasıyla erkek hazır giyim sektörüne adım attığı günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiştir. Bugün dünyada 82 ülkede 400’den fazla noktada moda severler ile buluşuyor.

Digital Exchange

Dijital fabrika yaklaşımını benimsemiş, markalara, müşterilere ve iş ortaklarına küresel anlamda 360°hizmet veren bir dijital pazarlama ve teknoloji ajansıyız.

Emrah Pamuk

0541 625 78 06

emrah@digitalexchange.com.tr

IDEA TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

2005’ten bu yana inovatif çözümlerimizle lider firmaların iş ortağıyız.Bilişim 500 CRM Yazılımı kategorisi birincisiyiz. Uluslararası kalite standartlarına bağlı Yetkili Ar-Ge merkezi olarak sahada performansınızı artıracak ve işinizi büyütecek satış ve bayi otomasyonu çözümlerimizle yanınızdayız!

Fatih Tatlısöz

0535025 98 28 

fatih.tatlisoz@ideateknoloji.com.tr

Kiğılı

Türkiye’de erkek giyim moda perakendesinin öncü markası Kiğılı, yenilikçi vizyonu ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarıyla erkeklerin vazgeçilmez markası olma özelliğini sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ise toplam 369 mağaza sayısıyla istikrarlı büyümeye devam etmektedir.

Lee Cooper

Lee Cooper markasının öyküsü Avrupa’nın ilk özgün denim markası olarak 1908 yılında başlamaktadır. 2011 yılında Kipaş Holding, Jean grubunda dünyanın kült markası olarak bilinen Lee Cooper’ın Türkiye için üretim ve perakende haklarını almıştır.

Melih Yıldız

0530 763 42 87

melihyildiz@leecooper.com.tr

MNM Teknoloji

24 yıllık tecrübemizle online alışveriş ve entegrasyon çözümlerinden Adobe Commerce (Magento), Intershop, ChannelEngine üzerinde deneyimli ekibimizle tasarım, geliştirme, yerel/global pazaryeri entegrasyonu sağlayan butik bir e-ticaret ajansıyız. Hizmetlerimizle marka deneyimini ve dönüşüm oranını arttıran projeler geliştiriyoruz.

Furkan Dindar

İş Geliştirme Yöneticisi

furkan@mnm.com.tr

Mastercard

Mastercard olarak hizmet ve çözümlerimiz işlem yapmanın çok ötesinde. Bugünün dijital dünyasında perakende ekosisteminin inovasyonlarla büyümesine ve rekabetin önünde olmalarına yardımcı olacak teknoloji ve veri yeteneklerine sahibiz.

Gerçek zamanlı, anonim ve toplu işlem verilerimizin gücünü, Dynamic Yield, SessionM ve Test & Learn gibi güçlü yazılım platformlarını ve uzmanlığımızı kullanarak, perakendecilerin yeni endüstri iç görülerini ve fırsatları keşfetmelerini sağlıyoruz. Hedef odaklı aksiyonlar önererek en iyi sonuçları ön görüyor; böylelikle süreç içindeki performansı iyileştiriyor ve ölçeklenebilir bir şekilde programlar ve kampanyalar yürütüyoruz.

Giyim, restoran, seyahat, telekomünikasyon ve daha pek çok alanda dikkat çeken değer önerilerimizle, verimliliği ve değeri artırarak müşterilerimizin daha iyi sonuçlarla daha akıllıca kararlar almalarına yardımcı oluyoruz.

Daha fazla bilgi için www.mastercardservices.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ivana Mate

Marketing Analyst

ivana.mate@mastercard.com

Medianova CDN & Cloud Security

Medianova, global CDN ve bulut güvenlik çözümleri sunmaktadır. Gartner teknoloji raporlarında yer alan şirket, Avrupa ve Orta Doğu'da en hızlı CDN 'lerden biri olarak değerlendiriliyor. 21 ülkede 50 'den fazla PoP ile hizmet veren Medianova, Dinamik Site Caching, Statik İçerik Dağıtımı, İmaj Optimizasyonu, API Caching, Streaming, Hibrit CDN, Bulut Depolama, Web Uygulaması Güvenlik Duvarı ve DDoS Koruma alanlarında derin deneyime sahiptir.

Asli Onen

0549 565 65 64

asli.onen@medianova.com

Mimeda

Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda, temsil ettiği perakendecilerin reklam alanlarını birincil müşteri verisi ile anlamlandırarak markaların doğru yerde ve doğru zamanda müşterileriyle buluşmasını sağlar. Mimeda’nın temsil ettiği markalar arasında Migros, Macrocenter , E-bebek, Macfit, Sarıyer Market ve Özhan Market bulunmaktadır.

 

İsmail Kürtünlü

0536 675 80 14

ismailk@mimeda.com.tr

MoneyPay

Yenilikçi ödeme seçenekleriyle MoneyPay, birey ve işletmelerin vazgeçilmez tercihi. QR ile ödeme, fatura ödeme gibi özelliklerden esnek yan haklar ve sanal POS ‘a kadar çeşitli çözümlerle MoneyPay hep yanınızda!

Tamer Kelebek

Sales Account Manager

tamerk@moneypay.com.tr

Mplus Türkiye

Mplus Türkiye olarak, çağın ötesinde müşteri deneyimi sunma vizyonumuz ile farklı sektörlerdeki iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik, özelleştirilmiş çözümler geliştiriyoruz. Dinamik insan kaynağımız ve güçlü teknolojik altyapımız ile paydaşlarımızın başarı yolculuklarına ortak oluyoruz.

Özgür Üstün

0549 814 72 53

ozgur.ustun@mplusgroup.com.tr

NextGEO

Next Geo  yapay zeka teknolojileriyle perakende, fmcg, yeme içme ,bankacılık gibi sektörlerde firmalara  nitelikli kadrosu, kapsamlı veri  kütüphanesiyle , geliştirmiş olduğu ürünler ile yer seçimi, ciro tahmini , gibi çözümler üreten yeni nesil teknoloji şirketidir.

Fevzi Babalık

0505 294 6687

fevzi@nextgeography.com

Octet

Octet Türkiye, 2017 yılından bu yana ödeme ve tahsilat çözümleri alanında, firmalar arası çevrimiçi tedarik zinciri ödeme portalıyla hizmet veriyor. Bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenen Octet Türkiye, müşterilerine çok sayıda banka ve tahsilat aracına güvenli ve kolay şekilde erişim imkânı sunuyor.

 

Engin Kaan Öztamur

0507 332 71 34

kaan.oztamur@octet.com.tr

Ozon Global

Rusya'da gelişmiş bir lojistik ağına sahip çok kategorili bir pazaryeri. Yaklaşık 42 milyon aktif alıcı, Ozon'un gelişmiş lojistik  altyapısı aracılığıyla sipariş alıyor ve bu da binlerce girişimcinin 11 saat diliminde ürün satmasına olanak tanıyor. Türkiye'den 800'den fazla satıcı halihazırda ürünlerini platformumuzda satıyor. Rusya'ya satış  yapmaya başlamanın en kolay yolu!

turkiye@ozon.ru

Pair Teknoloji

StylePair, kullanıcıların kişisel özelliklerine ve tercihlerine dayalı özelleştirilmiş moda önerileri sunan yapay zeka destekli bir kişisel moda asistanıdır. Modüler yapısıyla geliştirilebilir ve kullanıcının istediği ürüne en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayarak kullanıcı memnuniyetini artırır. Ayrıca, stok optimizasyonu ve satış trendlerini artırma imkanı sunarak moda perakendeciliğinde verimliliği artırır.

Ahmet Özaksüt

0541 802 11 17

ahmet@pairwithus.net

Papatya Design Furniture

PAPATYA, profesyonel ve yaratıcı tasarım ekibi tarafından geliştirilmiş kaliteli, estetik, ergonomik, ekonomik ve bakım gerektirmeyen ürünleri ile global pazarın beğeni ve ihtiyaçlarına cevap vererek bugünün ve yarının mobilya vizyonunu temsil etmektedir. Enerji ve deneyimin teknolojikaltyapı ile buluşması, markanın dünya çapında tanınan ve gelecek vadeden projeler inşa etmesini sağlar. 

Plus Scope

Plus Scope müşterilerine mağaza içi pazarlama ve uygulama takibi projelerinde geniş bir çözüm yelpazesi sunuyor. Mağaza içi robotlar ve interaktif perakende medya araçları, AI tabanlı alışverişçi gözlem, uygulama takibi ve veri analitiği hizmetleri bunlardan bazıları.

Yeşim Biter

0541 249 81 98

yesim.biter@plusscope.com

QVALON

QVALON, işletmelerin performanslarını izlemelerine, eğilimleri belirlemelerine ve veriye dayalı kararlar almalarına olanak sağlayan analitik ve raporlama özellikleri sunar. QVALON, kuruluşların denetimleri daha verimli ve doğru bir şekilde yürütmelerini sağlayan güçlü bir platformdur.

Andrew Podgornov

andrew@qvalon.com

Rasyona Bilişim

Farklı sektörlerdeki büyük firmalara teknoloji danışmanlığı sunan, şirketlerin süreç ve operasyonları gözlemleyerek 7/24 hizmet ve özelleşmiş yardım masası yönetimi sağlayan, SAP alanında uzmanlaşmış, sürdürülebilir başarıya odaklanan 15 yıllık bilişim teknolojileri danışmanlık firmasıdır. Uzun soluklu işbirlikleriyle Beymen , Aymarka, Bizim Toptan ve A101 gibi sektöründe öncü firmalara destek sağlamaya devam ediyoruz.

Burcu Albayrak  

0549 596 99 30

burcu.albayrak@rasyona.com

Rasyonel Kurumsal Danışmanlık

Rasyonel Kurumsal Danışmanlık,

Teşvik ve SGK Danışmanlığı, İşe Alım, Bordrolama, KOSGEB ve Ticaret Bakanlığı İhracat Destekleri, Yatırım Teşvikleri, Yabancı Çalışma İzni gibi firmaların ihtiyaç duyabileceği konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bütüncül Dijital Hizmetler:

-Yenilikçi E-Ticaret Çözümlerimiz: Siparişten Muhasebe Entegrasyonuna Her Şey Tek Portalda!

-Mikro Yazılım: Personel Ücretlerinden İK Çözümlerine Dijital Uyum!

Yaprak Kara

0507 009 70 04

y.kara@rasyoneldanismanlik.com

SmartPricing

SmartPricing platformu, Makine Öğrenimi (ML), Yapay Zeka (AI) ve Büyük Verinin gücünden yararlanarak işinizi yeni zirvelere taşımak için veri odaklı dinamik bir perakende fiyatlandırma yönetimi çözümüdür.

Alexander Shubin

alexander.shubin@myretailstrategy.com

Managing Director

Vartabi

Yeni Nesil Pazaryeri Vartabi!

Sıfır komisyon ile satış yapma avantajı, en uygun fiyatlı ürünlere erişim ve diğer tüm fırsatları keşfetmek için siz de aramıza katılın!

Talha Şengür

0530 552 58 02

talha.sengur@vartabi.com

Why Not

Why Not beklentilerinizi aşan büyüleyici ve kaliteli film ve video prodüksiyonlarını uygun fiyatla sunmayı hedeflemiştir. Prodüksiyon öncesi planlama ve uygulamaya kadar her aşamasında size rehberlik eden deneyimli ekibimiz sayesinde vizyonunuzun hızlı ve kolaylıkla hayata geçeceğine güvenebilirsiniz."

Selin Uçar Mısırlı

0532 796 17 36

selin@whynot-whynot.com

Winfluencer

Influencer - Marka işbirliklerinin veriye dayalı olarak yönetilmesini sağlayan Winfluencer, teknolojiyle farklılaşarak, mikro influencer marka işbirliklerine teknolojik çözüm getiriyor. Anlık raporlamalarla sosyal medyadaki etkileşimin şeffaf olarak takip edilmesini sağlıyor.

Funda Yener

0532 344 28 56

fundayener@winfluencer.app

Perakende Günleri 2024
Toplu katılım olanaklarından yararlanın