ESNAF SICAKLIĞINDA MODERN PERAKENDE - YOL GÖSTERİCİ BİR DÖNÜŞÜM MODELİ

Altan Sekmen

Seç Market
Genel Müdür

“Mahallenizin Marketi” olma hedefiyle yola çıkan Seç Market, 81 ilde 2700’ü aşkın mağaza ile hizmet veriyor. Her geçen gün artan mağaza sayısıyla, Türkiye’de örnek bir bayilik ve iş ortaklığı sistemini yaygınlaştırıyor. Bu sistem içerisinde, mahalle esnafı kendi dükkanlarını işletmeye devam ederken Seç Market'in kurumsal tecrübesi ve modern marketçilik anlayışıyla buluşuyor. Böylece, mahalle esnafının sıcaklığı ve samimiyetiyle birleşen kurumsal deneyim, müşterilere benzersiz bir alışveriş deneyimi imkanı sunuyor.

Seç Market’in, perakendede tüm sektörlere örnek olacak bu yeni iş modelinde, iş ortaklarına sunduğu kurumsal tecrübe ve satın alma gücü sayesinde bakkal ve marketlerin güçlü kurumsal imajıyla birlikte kaliteli ve bol çeşitli ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Bu durum, iş ortaklarına güçlü rekabet avantajı sağlamaktadır.

Perakende sektörüne ilham verecek, yeni atılımlar için ışık tutacak bir oturum!

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olan Altan Sekmen, iş yaşamına Alarko Holding’e bağlı Hillside Beac Club’da başladı. DiaSA’da Mağaza, Tedarik Zinciri ve Lojistik Operasyonlarından sorumlu Operasyon Direktörü, HAVI Logistics’te Türkiye ve Macaristan Genel Müdürü olarak çalıştıktan sonra Teközel Gıda Genel Müdürü olarak Yıldız Holding’e katıldı. G2M Dağıtım Pazarlama’da Genel Müdür ve Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanlık Ofisi’nde Projelerden Sorumlu Üst Düzey Yönetici olarak görev yaptı. Eylül 2020’den itibaren Seç Market’te (Yıldız Holding) Genel Müdür olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Perakende Günleri 2025
Erken katılım olanaklarından yararlanın