E-İHRACAT VE E-TİCARETTE DOĞRU DİJİTAL PAZARLAMA

Emrah Pamuk

Digital Exchange
Kurucu Ortak, CEO

Markalarımız E-ticaret ve E-ihracat süreçlerinde Hedeflenen pazarda ilgili hedef kitleye ulaşmak için bir pazarlama faaliyeti yürütmekte. Bunlardan önemli olanları ise;

126 ülkede Veriye Dayalı Pazarlama! 45 milyondan fazla Influencer ile iş birliği yapmanızı sağlıyor ve markanızın etki alanını genişletiyoruz.

İçeriğin olduğu her yerde gelişime öncülük ediyoruz! İçerik alanında yurt içi ve yurt dışı iş birlikleriyle kapsamlı bir içerik pazarlaması hizmeti sunuyoruz. 30’a yakın dilde markanıza özel SEO uyumlu içerik stratejisi geliştiriyoruz.

Hız ve Kalite! Global trendleri sürekli takip ediyor, markanızın dijital dünyada en doğru şekilde ön plana çıkması için ürettiğimiz video içerikler ile fark yaratıyoruz! YouTube, Instagram, TikTok gibi video içeriklerin en hızlı tüketildiği platformlara özel sunduğumuz video çözümleri ile ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarıyor, satışlarınızın artmasına katkıda bulunuyoruz.

E-ihracatta yalnız değilsiniz! Türkiye’nin yurt dışına satış akışını sağlamak ve e-ihracat yapan firmaları dijital kanallar üzerinden doğru müşterilere ulaştırmak için sunduğumuz teknolojik ürünlerle firmanızı çok yönlü değerlendiriyoruz. Yurt dışı satışlarınızı büyütmek ve geliştirmek için dijital pazarlama süreçlerinde tüm ihtiyaçlarınıza etkin çözümler sunuyoruz.

Pazarlama stratejinizi geliştirmek ve markanızı büyütmek için verilerden yararlanın! Accumulate’in sunduğu dijital varlık analizi ile markanızın potansiyelini en üst seviyeye çıkarıyor ve rekabet avantajı yakalamanız için doğru ürün ve teknolojimizle stratejinizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Yılları Aşan Deneyim! Markanızın arama motorlarındaki görünürlüğünü ve organik trafiğini artırarak daha fazla satış yapmanız için hedeflerinize özel stratejiler geliştiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla sektörel rekabet avantajı sağlarken, SEO trendlerini sürekli takip ediyor ve gelişime oldukça önem veriyoruz.

Perakende Günleri 2025
Erken katılım olanaklarından yararlanın