YVES ROCHER’DE DİJİTAL DÖNÜŞÜM - MARKAYA ÖZEL YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Sedat Taşçı

Nebim
Genel Koordinatör

Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım üreticilerinden olan Nebim, Perakende, toptan satış ve üretim sektörleri için ERP ve mağazacılık yazılımları geliştiriyor. 1966'dan beri süregelen deneyimi ile; özellikle hazır giyim, büyük mağazacılık, ev tekstili, mobilya, halı, züccaciye, optik, kozmetik, aksesuar ve diğer perakende sektörlerinde uzmanlaşmış durumda.

Nebim'in yenilikçi yazılımları yurt içinde ve yurt dışında 70+ çözüm ortağı ile 7.860 firmada 30+ ülkede, 20+ dilde kullanılıyor.

Bu oturumda 1 Mart 2024’te hayata geçirilen ve Yves Rocher Türkiye’nin 260 adet perakende mağazası, web, mobil uygulama ve pazar yerleri olarak tüm kanalların sipariş, stok ve lojistik gibi kompleks operasyonel süreç yönetimlerinin bütünleşik ve teknolojik olarak nasıl çözümlendiği kapsamlı bir şekilde ele alınacak. Omni-Channel stratejinin perakende sektöründe nasıl bir dönüşüm yarattığı ve Yves Rocher gibi köklü bir markanın dijitalleşme sürecine nasıl entegre olduğu da detaylarıyla anlatılacak.

Perakende Günleri 2024
Toplu katılım olanaklarından yararlanın